Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Ping tylko w grach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bubstel

Bubstel
  • Amator

• 60 postów

Napisano 12 marzec 2020 - 20:34

Witam, mam problem z internetem w grach. Kiedyś normalnie miałem po 60 pingu w grach (cs-go, lol). Teraz mam po 80 pingu. Gdy mierze na speed teście wychodzi mi około 40 pingu. Internet mam z plusa. Ping mam zarówno gdy korzystam z lana jak i wtedy gdy udostępnię sobie internet z telefonu który również mam z plusa. Nie wiem czym może być to spowodowane. Dzięki za pomoc.

• 0

#2 mistela222

mistela222
  • Gaduła

• 356 postów
  • Miejscowość:STG

Napisano 12 marzec 2020 - 21:27

Kiedyś...? znaczy problemy od jakiegoś czasu na tym samym sprzęcie a internet od tego samego dostawcy? Dobrze rozumiem?

• 0

#3 Bubstel

Bubstel
  • Autor tematu
  • Amator

• 60 postów

Napisano 12 marzec 2020 - 21:49

Tak

• 0

#4 mistela222

mistela222
  • Gaduła

• 356 postów
  • Miejscowość:STG

Napisano 13 marzec 2020 - 06:20

Zwróć uwagę czy ping nie wzrasta przy większym obciążeniu sieci, czy w czasie większego pingu ktoś nie korzysta z internetu (np. ogląda filmów). Ping zależny jest też od serwera gry.

Użytkownik mistela222 edytował ten post 13 marzec 2020 - 06:23

• 0

#5 Bubstel

Bubstel
  • Autor tematu
  • Amator

• 60 postów

Napisano 13 marzec 2020 - 16:07

Gdy udostępniam Internet z telefonu to tylko ja korzystam. Rośnie gdy odpale speed test. Ale ciekawi mnie dlaczego tylko w grach jest tak.

Nie wiem czy to może mieć coś z tym wspólnego ale co około 2 dni gdy podłączę się do internetu z telefonu to jest nowa sieć i wyskakuje komunikat ''Czy chcesz aby inne komputery i urządzenia w tej sieci mogły znajdować Twój komputer?''

Użytkownik Bubstel edytował ten post 13 marzec 2020 - 16:19

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych