Skocz do zawartości

Jakie mydło do mycia rąk ? Odnośnie konorawirus .


Recommended Posts

Proponuję alkohol - im wyżej procentowy tym lepiej. Oprócz mycia rąk, proponuję nacierać całe ciało oraz pić regularnie.

Do tego najlepiej palić ok. paczki dziennie.

 

Bo kto pije i pali ten nie ma robali ;P

Edytowane przez chrisplbw
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja słyszałem że w chinach zabrakło już polskiej wódki i spirytusu, ponoć najlepiej dezenfekuje od środka, trzeba pić dużo i często i po problemie. 

A słyszał ktoś ile przypadków koronawirusa jest w Rosji - oni tam się też mocno odkażają :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Matko Boska - zwykłe mydło! Nie ma żadnych towarów "antykoronawirusowych", tym bardziej mydła. Płyn antybakteryjny też można sobie wsadzić, bo zabija bakterie a nie wirusy.
Niestety, media na świecie robią taką szopkę, że niektórzy zapominają myśleć.

Niegroźniejsze to to od grypy, ale panika musi być.

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@olo163 nie w Chinach, a w Japonii - nasz spirytus rektyfikowany znika z półek.

 

Żeby było ciekawiej- z własnego podwórka, w okolicznych sklepach brakuje już nawet denaturatu - ludzie sami wiedzą co jest najlepsze do odkażania :D

Ciekawe ilu lekarzy wciska ludziom antybiotyki.

Nie zrobi wymazu z języka i tak daje antybiotyk.

Antybiotyk tylko na bakterie ale dla lekarza to rybka.

Podobno nawet Bond przegrał z konarowirusem. Nowa wersja Bonda została przesunięta na listopad 2020r.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej się zakop i nie wychodź.Naprawdę,jaką panikę media potrafią wywołać...przykład: @jou300.

Inaczej, ja tam mediom nie wierzę. U mnie w robocie ktoś się pytał sprzątaczki jakie mydło dobre na wirusy. Tak mnie to rozbawiło, że musiałem to napisać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...