Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

słuchawki z mikrofonem do 400 zł

nauszne zamknięte stereo 7.1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 gervazy

gervazy
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 05 marzec 2020 - 10:29

Witam.

Jestem zmuszony kupić nowe słuchawki do 400 zł (z mikrofonem) ponieważ moje HyperX Cloudy się sypią (problem z pilotem, raz lewa działa, raz prawa, jedna ciszej druga głośniej, a wcale nie były mocno używane). Zastanawiam się czy dalej iść w stereo czy przeskoczyć na 7.1. Z tego co patrzyłem to wszystkie słuchawki 7.1 mają połączenie na USB z własną kartą dźwiękową  - i to mnie bardzo martwi, bo nie wiem jak to działa. Czy używając tych 7.1 jestem zmuszony do instalowania oprogramowania producenta (typu razer synapse czy corsair icue), czy bez niego też będzie OK?
Jakie macie doświadczenia oraz co byście polecili?
Od słuchawek oczekuję przede wszystkim wygody, na drugiej linii jakość dźwięku i przyzwoity mikrofon, potem stereo lub 7.1 i na końcu niepotrzebne RGB - jak będzie to niestety trudno. Wielką zaletą będzie również możliwość podpięcia ich do PS4

Wpadły mi w oko, w takiej kolejności:
Razer Krakeny - Tournament Ed (lub zwykłe, pro, v.2 choć nie wiem jak się te starsze modele spisują)
CORSAIR Void Pro Surround
Corsair Void ELITE
SteelSeries Arctis 5
Corsair HS50 PRO Stereo
Corsair HS60 Stereo
Corsair HS60 PRO Surround
Logitech G PRO GAMING

Od razu mówię, iż słuchawki mają być nauszne zamknięte i muszą mieć wbudowany mikrofon - nie chcę osobnych urządzeń :)

Za wszelką pomoc i opinie dziękuję

Pozdrawiam

• 0

#2 zaroowka

zaroowka
  • Wredne Bydlę

• 77 postów
  • Miejscowość:Dzika Północ

Napisano 08 marzec 2020 - 19:30

Z tego wszystkiego to chyba tylko Arctis... Grają jak na moje ucho rosądnie.

Wiem na pewno:
Krakeny sobie odpuść.
Logitechy też.
Serio.

To gra mocno średnio i bazuje tylko na marce "mocno premium". Są po prostu kiepskie.

Corsaira nie słuchałem, więc... nie wiem. Seria HS60 opinie ma niezłe - ale to już od Ciebie zależy.

Użytkownik zaroowka edytował ten post 08 marzec 2020 - 19:31

• 0

...o tempora, o mores...
Debian! Pentax! Habanero! HeadFi!
DIY addict, don't ask, will bite!

#3 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1655 postów

Napisano 10 marzec 2020 - 18:07

Hyperx cloud 1 / qpad qh90

W Twojej kwocie nie ma nic co by się lepiej nadawało do gier.

Ja dostałem w swoje łapska 3/4 letnie qpady qh90, bo właścicielowi się kabel ułamał. Wstawiłem gniazdo, żeby było można sobie kabel odpinać i ich używałem jakiś czas jeszcze. Wszystko działało poprawnie.

Ja bym zareklamował te co masz i zostałbym przy tym.

O ile są to jedynki :) (dwójki to to samo, tylko ze słabą kartą na usb)

• 0

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

#4 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7671 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 11 marzec 2020 - 22:46

http://forum.benchma...esmad-catz-itp/

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#5 Robbcio

Robbcio
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 marzec 2020 - 13:26

Do gier są super Cloudy alpha - w Media Expert akurat jest najtaniej. Mają dobrą izolację, mikrofon całkiem niezłej jakości i fajnie grają, zwłaszcza niskie tony

• 0

#6 hanson

hanson
  • Pasjonat

• 761 postów

Napisano 13 marzec 2020 - 17:59

Zgodzę się na temat HyperX Cloud, a jeśli nie one to wspominane SteelSeries Arctis 5.

Logitech - płacisz dużo za markę i musi być promocje 30-40% od ceny katalogowej w sklepie, aby opłacało się (jakość jest dobra)

Razer - płacisz za logo, ale słuchawki to ich słaby punkt, nie warto :) 

Corsair - lepiej kupić Hyperx :) 

• 0

#7 kombajn

kombajn
  • Maniak

• 2034 postów
  • Miejscowość:Nowy Sącz

Napisano 13 marzec 2020 - 19:57

Albo HyperX albo ściągnąć z Massdropa Sennheiser PC37X

https://drop.com/buy...-gaming-headset

Są to co prawda słuchawki półotwarte ale zapewnią lepszy dźwięk w grach od HyperX.

Recka:

A wszystkie bajery pokroju 7.1 sobie odpuść. Nie warto. Masz dwoje uszu

Użytkownik kombajn edytował ten post 13 marzec 2020 - 19:58

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nauszne zamknięte, stereo, 7.1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych