Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Jestem zmuszony kupić nowe słuchawki do 400 zł (z mikrofonem) ponieważ moje HyperX Cloudy się sypią (problem z pilotem, raz lewa działa, raz prawa, jedna ciszej druga głośniej, a wcale nie były mocno używane). Zastanawiam się czy dalej iść w stereo czy przeskoczyć na 7.1. Z tego co patrzyłem to wszystkie słuchawki 7.1 mają połączenie na USB z własną kartą dźwiękową  - i to mnie bardzo martwi, bo nie wiem jak to działa. Czy używając tych 7.1 jestem zmuszony do instalowania oprogramowania producenta (typu razer synapse czy corsair icue), czy bez niego też będzie OK?
Jakie macie doświadczenia oraz co byście polecili?
Od słuchawek oczekuję przede wszystkim wygody, na drugiej linii jakość dźwięku i przyzwoity mikrofon, potem stereo lub 7.1 i na końcu niepotrzebne RGB - jak będzie to niestety trudno. Wielką zaletą będzie również możliwość podpięcia ich do PS4

Wpadły mi w oko, w takiej kolejności:
Razer Krakeny - Tournament Ed (lub zwykłe, pro, v.2 choć nie wiem jak się te starsze modele spisują)
CORSAIR Void Pro Surround
Corsair Void ELITE
SteelSeries Arctis 5
Corsair HS50 PRO Stereo
Corsair HS60 Stereo
Corsair HS60 PRO Surround
Logitech G PRO GAMING

Od razu mówię, iż słuchawki mają być nauszne zamknięte i muszą mieć wbudowany mikrofon - nie chcę osobnych urządzeń :)

Za wszelką pomoc i opinie dziękuję

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Z tego wszystkiego to chyba tylko Arctis... Grają jak na moje ucho rosądnie.

Wiem na pewno:
Krakeny sobie odpuść.
Logitechy też.
Serio.

To gra mocno średnio i bazuje tylko na marce "mocno premium". Są po prostu kiepskie.

Corsaira nie słuchałem, więc... nie wiem. Seria HS60 opinie ma niezłe - ale to już od Ciebie zależy.

Edytowane przez zaroowka
Link to post
Share on other sites

Hyperx cloud 1 / qpad qh90

W Twojej kwocie nie ma nic co by się lepiej nadawało do gier.

 

Ja dostałem w swoje łapska 3/4 letnie qpady qh90, bo właścicielowi się kabel ułamał. Wstawiłem gniazdo, żeby było można sobie kabel odpinać i ich używałem jakiś czas jeszcze. Wszystko działało poprawnie.

Ja bym zareklamował te co masz i zostałbym przy tym.

O ile są to jedynki :) (dwójki to to samo, tylko ze słabą kartą na usb)

Link to post
Share on other sites

Zgodzę się na temat HyperX Cloud, a jeśli nie one to wspominane SteelSeries Arctis 5.

 

Logitech - płacisz dużo za markę i musi być promocje 30-40% od ceny katalogowej w sklepie, aby opłacało się (jakość jest dobra)

Razer - płacisz za logo, ale słuchawki to ich słaby punkt, nie warto :) 

Corsair - lepiej kupić Hyperx :) 

Link to post
Share on other sites

Albo HyperX albo ściągnąć z Massdropa Sennheiser PC37X

https://drop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-pc37x-gaming-headset

Są to co prawda słuchawki półotwarte ale zapewnią lepszy dźwięk w grach od HyperX.

Recka:

A wszystkie bajery pokroju 7.1 sobie odpuść. Nie warto. Masz dwoje uszu

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...