Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaka podkładka pod mysz miękka z RGB rozmiar L

podkładka pod mysz RGB rozmiar L miękka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Da2rk

Da2rk
  • będę grał w gry -.-

• 78 postów

Napisano 04 marzec 2020 - 09:35

Witam.

Szukam podkładki pod mysz:

- Rozmiar L (minimalne rozmiar: dł. 350mm i szer. 437mm // max: 500mm x 500mm)

- najlepiej miękka ( twardą uwzględnię)

- musi mieć RGB

- możliwość ustawiania RGB (np. 10 sekund do wybuchu bomby w CS:GO i ta zaczyna migac na czerwono)

- aktualna myszka to logitech g300 a docelowo DM evo 4

- budżet: chciałbym zamknąć się w 150 zł.

- zastosowanie: głównie CS GO i FPSy

- obecna podkładka a4tech xgame x7-500mp

Szukałem dość długo takiej podkładki ale większość to ogromne XL (bardzo szerokie) albo M ( za mała dla mnie). Ogólnie nie znam się na typach podkładek itp. Obecną wykorzystuje praktycznie w całości.

• 0

CPU: Ryzen 5 2600X + SilentiumPC Fera 3  GPU: Gigabyte GTX 1660 Super RAM: Patriot 2x8GB 3200MHz CL16 Viper4 , MOBO: MSI B450 GAMING PLUS MAX, Zasilacz: SilentiumPC Vero L1 500W

#2 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1574 postów

Napisano 07 marzec 2020 - 13:12

Wybór podświetlanej podkładki, którą można dodatkowo spersonalizować, jest niewielki.

Optowałbym za Qck Prism, zdaje się być jedną sensowną możliwością spełniającą wymogi, wymijając wymiary - jak wspomniałeś, pośredni, pożądany rozmiar, jest bardzo trudny do znalezienia.

Warianty zaczynają się od małych - 350x250, i natychmiastowo kończą na rozmiarach XL.

• 1

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

WMO 1.1A [PMW3360]

#3 Da2rk

Da2rk
  • Autor tematu
  • będę grał w gry -.-

• 78 postów

Napisano 09 marzec 2020 - 08:45

właśnie zastanawia mnie z jakiego powodu ten rozmiar jest aż tak omijany. qck prism myślałem o niej ale troszke za mała. A znowu w wersji xl jest już za duża dla mnie...

• 0

CPU: Ryzen 5 2600X + SilentiumPC Fera 3  GPU: Gigabyte GTX 1660 Super RAM: Patriot 2x8GB 3200MHz CL16 Viper4 , MOBO: MSI B450 GAMING PLUS MAX, Zasilacz: SilentiumPC Vero L1 500W

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podkładka pod mysz, RGB, rozmiar L, miękka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych