Skocz do zawartości

jaki najlepszy model niereferencyjnej 2080Ti?


Recommended Posts

Witam,

Tak jak w tytule, dokładniej chodzi mi o OC tej karty(żeby było fajne OC i temperatury nie za duże), żeby jakoś wyglądała, no i kultura pracy. Przeglądałem internet na ten temat i znalazłem EVGA RTX 2080 Ti FTW3 Ultra, tak wiem cena kosmiczna, lecz mam nadzieję, że jak wyjdą te nowe karty RTX 30 to RTX-y 20 stanieją :P zastanawiałem się też nad MSI trio ale w testach widziałem, że na karcie EVGA są dużo mniejsze temperatury niż na MSI i większe pole do popisu przy OC. 

Jestem otwarty na wszelkie odpowiedzi,

Pozdrawiam :D

Link to post
Share on other sites

Tylko kosztuje 2000zł więcej - jak dla Ciebie to nie przeszkoda za kilka procent więcej potencjalnej wydajności (bo wujową sztukę w EVGA tez możesz trafić) to bierz.

 

Osobiście TERAZ bym 2080ti nie kupował u progu nowej generacji

Link to post
Share on other sites

Tylko kosztuje 2000zł więcej - jak dla Ciebie to nie przeszkoda za kilka procent więcej potencjalnej wydajności (bo wujową sztukę w EVGA tez możesz trafić) to bierz.

 

Osobiście TERAZ bym 2080ti nie kupował u progu nowej generacji

No tak jak napisałem, Teraz na pewno nie będę kupować tej karty, po premierze RTX-ów 30 raczej na pewno stanieją te RTX-y 20 :P

Popatrzyłem sobie teraz w internecie to te Strixy mają podobno bardzo głośne wentylatory jak się zrobi OC, a właśnie EVGA nie ma z tym problemu. Chodzi mi właśnie o to (jak już napisałem na początku) żeby był duży potencjał OC tej karty przy nie najwyższych temperaturach no i też żeby nie chodziła jak odkurzacz..

Link to post
Share on other sites

Mam Gaming X Trio i karta jest bardzo cicha oraz wydajna - dobrze się podkręca. Wcześniej chodziła na około 2070 MHz na rdzeniu z jednoczesnym uV na 975 mV przy temperaturach 60-65 stopni. 

Inna sprawa jest taka, że jak planujesz kupić kartę po premierze nowych to może się okazać, że kompletnie nie opłaca się kupować starej generacji. Plotki wskazują na 50% wzrost wydajności(w co wątpie) - niech wzrośnie nawet o 15-20% to taka 3080 będzie na poziomie 2080 ti prawdopodobnie znacznie lepiej spisując się w grach korzystających z mocy RT. Więc takie tematy to zakładać można dopiero po premierze - po której dużo może się zmienić. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...