Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć! Chce zacząć rozbudowywać mojego pcta:)jest jedynie do gier<<<<<) Jednak totalnie nie wiem jak się za to zabrać, mam zamiar kupywać części osobno więc nie chodzi o wymienie wszystkiego na raz. (Cały setup był kupiony za 2k więc nie jest zadziwiająy) ogólnie to za monitor mam Philipsa ale nie wliczam obudowy i monitora do wymienienia przynajmniej na teraz.

 

setup:

Zasilacz be quiet! SYSTEM POWER 9 500W

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1650 OC 4GB GDDR5

Pamięć GoodRam IRDM X, DDR4, 8 GB,2666MHz, CL16

Dysk SSD Western Digital Green 480GB SATA3

Płyta główna Gigabyte B365M DS3H

Procesor Intel Core i3-9100F, 3.6GHz, 6 MB, BOX

+jedzie do mnie nowe chłodzenie co cpu "Chłodzenie CPU SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2"

 

 

 

co byście zmienili na pierwszym miejscu z powyższych? (3k max za 1 część)

Link to post
Share on other sites

 

 

nie wliczam obudowy i monitora do wymienienia przynajmniej na teraz.

Podaj ich model.

 

 

 

co byście zmienili na pierwszym miejscu z powyższych? (3k max za 1 część)

Kwestia w co grasz, generalnie to tutaj jak wrzucisz mocniejsze GPU - przykładowo RX 5600XT (1300zł) to procesor do zmiany bo to tylko 4 rdzenie i w nowych tytułach to za mało, to samo przy rozgrywce MP.

 

Osobiście sprzedałbym wszystko poza dyskami, PSU i obudową o ile się nadaje i zmienił platformę na Ryzena 3600, albo poczekał te kilka miesięcy na nowe CPU Intela. Wtedy albo przesiadka na Ryzena albo na Intela jeśli będzie faktycznie warto i cena nie zabije względem tego co zaoferuje AMD, bo też może kontratakować kolejną obniżką cen. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...