Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze smartfona w przedziale cenowym 1500-1700 zł


Recommended Posts

Witam, panowie proszę o pomoc w doborze smarfona w przedziale cenowym 1500-1700 zł (naturalnie lekkie odchylenia cenowe nie będą problemem), pytam specjalistów i wierzę, że tu znajdę pomoc :) Zastanawiałem się na Samsung Galaxy A70 ale mam wrażenie że jest to wygórowana cena jak za takie parametry. Też średnio ufam markom pokroju Oppo, Xiaomi, ale naturalnie mogę się mylić co do nich. Zależy mi na naprawdę spoko aparacie (jak na tą cenę oczywiście), 4-6 gb ramu, spoko procku i żeby za pół roku nie okazało się, że nie nadaje się do użytkowania. Nie siedzę w temacie tak mocna dlatego tutaj mam nadzieję że ktoś pomoże :) 

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam :)

Edytowane przez pawelm11
Link to post
Share on other sites

Jeśli zaufane marki to A70.

Jeśli dobre chińskie to mi 9 któreś wydanie.

 

Ja przesiadlem się z mi9 na A70 z powodu właśnie marki.

 

Przez noc ekran zrobil się w połowie czarny, gwarancja nie uznana więc podziekowalem, choć parametry dobre.

 

A70 działa właściwie tak samo , na plus pojemność baterii

Link to post
Share on other sites

Huawei p30 - całkiem spoko aparat, nie az tak duży telefon i czas pracy na baterii tez okej.

Lg g8s, można go dorwac też jakos juz jakos za 1800, ma bardzo dobre aparaty, dobre głośniki, czas pracy na baterii, mini jacka (p30 tez ma), odblokownaie telefonu na różne sposoby no i certyfikat ip68, z minusow to mimo iz ma 6,2 cala to telefon jest dość szeroki i malo wygodny a z casem będzie jeszcze mniej poręczny.

Z innych propozycji to Huawei mate 20, honor 20. Podałem tylko te, którymi mialem okazję sie pobawic czy przetestowac. Co do jakiś innych modeli xiaomi czy oneplus to ciężko mi sie wypowiedziec, ogólnie ludzie chwala.

Link to post
Share on other sites
Pixel 3A - nie wiem czy znajdziesz w tej cenie, ale chyba ten tel najbardziej pasuje w twoje wymagania. Topowy aparat (obejrzyj sobie porównania na youtube), procek wystarczająco dobry. Do tego system jest prosto od google - bez żadnych śmieci, więc nic nie muli. I pixele dostają aktualizacje w pierwszej kolejności, czasem dosłownie pierwszego dnia.

 

Poza tym możesz sprawdzić sobie:

Lg G8s (trochę powyżej budżetu, jakieś 1800, ale bardzo dobry telefon)

LG G7 Thinq (niby rok starszy ale wciąż na czasie, a cena sporo mu się obniżyła)

LG V40 (bardzo podobny do G7 Thinq, nieco lepszy i nieco droższy)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...