Skocz do zawartości

Prośba o opinię dotyczącą zmiany karty graficznej


Recommended Posts

Witam. W związku z podjęciem decyzji o wymianie monitora na jakiś fajny 1440p, 144Hz muszę również zmienić kartę graficzną. Nadmieniam, że 80% czasu gram sobie w War Thunder i WoT i pod te gry głównie kupuję sprzęt. Na placu boju są w zasadzie 2 karty, pierwsza to GTX 1070Ti Asus Strix (1100zł) a druga to Nitro+SE 5700XT (2200zł). Obecnie mam GTX 1660 od Gigabyte Gaming OC. Dzisiaj odebrałem tego Sapphire ze sklepu i zamontowałem, pograłem trochę (zero problemów, działa pięknie) ale zastanawiam się teraz czy to nie overkill pod te gry w 1440p. Mocno kusi mnie zwrócić Nitro+ i zakupić tego GTX 1070 Ti i a resztę kasy przeznaczyć na monitor. Proszę o podpowiedź, która opcja lepsza, czy GTX 1070 Ti to jeszcze dobry wybór czy lepiej zostawić tego Nitro+ i zbierać sobie na monitor?

Link to post
Share on other sites

Do 1440p Rx5700xt będzie dużo lepsza karta, jak Gtx 1070ti który już może nie wyrabiać w tej rozdzielczości, chyba że będziesz ciąć detale wc grach. Czasem mniej czasem więcej a czasem pewnie wyrobi w ultra. Jak chcesz to mam Gtx 1080 msi gaming na sprzedaż. Z tym że będzie lepszy jak 1070ti ale nadal gorsza od Rx ;) jak coś to pisz PW do mnie. Ja nie mam ciśnienia na sprzedaż ale sam bym zmienił właśnie na Rx 5700 xt. Może wymiana by weszła jakaś z moją dopłatą ..;)

 

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Do 1440p Rx będzie dużo lepsza karta jak Gtx 1070ti który już może nie wyrabiać w tej rozdzielczości, chyba że będziesz ciąć detale wc grach. Czasem mniej czasem więcej a czasem pewnie wyrobi pewnie w ultra. Jak chcesz to mam Gtx 1080 msi gaming na sprzedaż. Z tym że będzie krótsza jak 1070ti ale nadal gorsza od Rx ;) jak coś to pisz PW do mnie. Ja nie mam ciśnienia na sprzedaż ale sam bym zmienił skarbie na Rx 5700 xt. Może wymiana by weszła jakaś z moją dopłatą .. ;)

Jak się zdecyduję na takiego 1070 Ti to Sappire+ leci do sklepu na zwrot. Ale jak się tak zastanawiam, to może i zagości u mnie na dłużej, bo w sumie już się zaczynamy dogadywać. Dzięki za opinię i kminię dalej co zrobić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...