Skocz do zawartości

[S] PŁYTA GŁÓWNA MSI B450M MORTAR MAX


Recommended Posts

Cześć

 

Pośpieszyłem się i kupiłem płytę B450M Mortar MAX która okazała się mATX

Obudowę mam dużą z oknem i mATX będzie wyglądał śmiesznie...

Więc idzie już do mnie ATX a tą chętnie komuś oddam :)

Perforowana wysyłka DPD za pobraniem ~ 25 zł

 

https://pl.msi.com/Motherboard/B450M-MORTAR-MAX

 

CENA: 330,00 zł

 

ZDJĘCIA:

 

IMG-20200222-163953.jpg

 

IMG-20200222-164141.jpg

Edytowane przez .pgwl
Link to post
Share on other sites

Zdradzę Ci pewną tajemną wiedzę, ale nikomu nie mów ;) w nazwie B450M - to M oznacza format w jakim jest płyta (odpowiada temu m w mATX) i takie szukanie jelenia typu "nie wiedziałem że procesor intel nie pasuje do płyty pod amd i oddał za półdarmo, ale cena wyższa niż w lombardzie" to niestety tutaj się nie uda :) podobno na olx łatwo trafić jelenia, może nawet nie będzie wiedział że kupuje mATX :)

Link to post
Share on other sites

Albo kupił taniej i teraz sprzedaje z prowizją :menda:

345, gdzie x-kom + morele wołają 400+ a ja miałbym jeszcze swoją prowizję wrzucać- chciałbym żyć w takim świecie :menda:

 

Zdradzę Ci pewną tajemną wiedzę, ale nikomu nie mów ;) w nazwie B450M - to M oznacza format w jakim jest płyta (odpowiada temu m w mATX) i takie szukanie jelenia typu "nie wiedziałem że procesor intel nie pasuje do płyty pod amd i oddał za półdarmo, ale cena wyższa niż w lombardzie" to niestety tutaj się nie uda :) podobno na olx łatwo trafić jelenia, może nawet nie będzie wiedział że kupuje mATX :)

nich pierwszy żuci kamieniem kto nie robił 5 rzeczy na raz i jednej z nich nie zawalił :( cena oczywiście nie jest sztywna i przy dobrych argumentach podlega negocjacji  :) 

 

Taką płytę idzie kupić za mniej niż 400 zł ze sprawdzonego sklepu, więc cena z wysyłką 345 zł może i byłaby okazyjna, ale nie napisałeś czy płyta jest nowa, czy ma gwarancję, jedynie co wiemy to że kupiłeś przez olx'a.

płyta przyszła do mnie zapakowana jak nowa, posiada wszystkie akcesoria dołączone przez producenta (maskowania, kable itp.) plomba na folii mobo była nienaruszona - rozcięta do zdjęć (tak, wiem! mogłem zostawić...) co do gwarancji to w sumie ja żadnych kwitów nie dostałem. jak ktoś będzie zainteresowany to mogę wystawić aukcję allegro z 14 dniowym zwrotembez doliczania prowizji

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...