Skocz do zawartości

Bezprzewodowa mysz+klawiatura (do 150zł?)


Recommended Posts

§  Budżet: 150-300zł, jednak wolał bym mniej.


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Steelseries Rival 110


§  Jaką masz obecnie podkładkę: Najtańszą.


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 1800 DPI


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: Nie wiem, to nie ważne zapewne w tym do czego to będzie używane i tak.


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Zestaw używany będzie raczej do wolnych gier typu world of tanks.


§  Ile przycisków używasz w myszce: Lewy, prawy, środkowy, scroll, +2 te z boku przód, tył (przeglądanie stron itp).


§  Chwyt: Claw Grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (cała dłoń i od czubka palca środkowego do kciuka: Nie wiem, chcę coś takich rozmiarów jak obecna ewentualnie mniejsza (może być mniejsza nawet lepiej).


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Potrzebuję drugi zestaw "zapasowy" do grania na łóżku.


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Tutaj najważniejsze. Chcę kupić nowy zestaw mysz + klawiatura bezprzewodowe w razie jak nie siedzę przy kompie, tylko leżę na łóżku do grania w jakieś luźne gry lub po prostu do przeglądania internetu. Co mnie najbardziej interesuje to to, żeby bateria trzymała możliwie jak najdłużej. Zasięg działania nie musi być duży, ale powiedzmy żeby miał te 5 metrów przynajmniej. Fajnie jak by klawiatura miała podświetlenie.


Ogólnie to chciałem jakieś porady co kupić. Nie potrzebuję sprzętu super top, po prostu zapasowy zestaw do grania na łóżku, ale nie chcę też kupować najtańszego badziewia w biedronce za 15zł.


 


Pozdrawiam.


Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...