Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z łączeniem się padów z PS4 kiedy włączony jest internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 sebalor

sebalor
  • Amator

• 52 postów

Napisano 16 luty 2020 - 23:36

Witam mam problem z moim PS4 mianowicie problem zaczął się w momencie kiedy podczas aktualizacji systemu rozładował się pad, po tym jak konsola się uruchomiła ponownie pad nie chciał się połączyć z PS4 ani ten który się rozładował, ani drugi który posiadam. Próbowałem resetować pady jak i zresetowałem konsole do ustawień fabrycznych. Następnie zainstalowałem najnowszą wersje system za pomocą pendrive, problem po części się rozwiązał. Pady działają z konsolą normalnie jeśli nie mam włączonego internetu, jeśli podłącze wifi do PS4 pady przestają działać. Miał ktoś kiedyś podobny problem ? Jak można to rozwiązać ? z Góry dziękuje za odpowiedź :) 

• 0

#2 Alcedo1

Alcedo1
  • Pasjonat

• 993 postów
  • Miejscowość:Janów Podlaski

Napisano 27 luty 2020 - 16:58

A kalibrowałeś pady na kablu

• 0

i7 10700k + macho, msi z490 tomahawk, patriot steeel 3733, msi gtx 1070 ti gaming, corsair rm 750x, chieftec aegis, plextor m5 pro 128 gb, crucial m550 512 gb, logitech g502, logitech g810, hyperX cloud

Pluton BF4 HUSAR TEAM POLAND (HTP)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych