Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Kondycja baterii iPhone XS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Saiyan

Saiyan
  • Bywalec

• 111 postów

Napisano 15 luty 2020 - 11:08

Witam, mam pytanko mam nowego XS od 25 stycznia tego roku(kupiony nowy w media expert) także nawet miesiąca nie ma , kondycja baterii jest już 99% . Nie za szybko spadł już jeden procent ? Telefonu jakoś bez przerwy nie używam.. nawet nie wiem kiedy ten procent jeden padł , dziś z ciekawości sprawdziłem, a tu taka niespodzianka...
Dodam, ze używałem wcześniej nowego iPhone 8 równy miesiąc i bateria była wciąż 100%?
Wie ktoś co jest grane czy to normalne czy co jest ?
  • 0

#2 azajali43

azajali43
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 15 luty 2020 - 14:43

Gdy to zrobisz Zrestartuj iPhone'a XS, a następnie zobacz wynik.

Użytkownik azajali43 edytował ten post 15 luty 2020 - 14:51

• 0

#3 Saiyan

Saiyan
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 111 postów

Napisano dziś, 16:42

Co zrobię?

Gdy to zrobisz Zrestartuj iPhone'a XS, a następnie zobacz wynik.

Ktoś coś podpowie?

• 0

#4 JorgesLSM

JorgesLSM
  • Bywalec

• 109 postów

Napisano dziś, 19:18

Bateria nie traci kondycji jedynie kiedy jej się używa ale również z wiekiem, zdaj sobie sprawę, że Twój telefon został wyprodukowany już jakiś czas temu i mimo tego, że jest nowy jego bateria może mieć mniejszą wydajność niżeli taka wprost z fabryki. 

"Wszystkie baterie akumulatorowe są częściami eksploatacyjnymi, które w miarę chemicznego starzenia się działają coraz mniej efektywnie."

Link do pełnego artykułu : 
https://support.appl.../pl-pl/HT208387

Użytkownik JorgesLSM edytował ten post dziś, 19:18

• 0

Intel Core i7-6700K OC (4.7 Ghz) | Asus Z170 PRO GAMING | Patriot Viper 4 DDR4 16GB 3200MHz CL16 | Thermaltake 730W Smart SE | Patriot 120GB 2,5'' SATA SSD Blast | Plextor 512GB 2,5" SATA SSD M8VC |Seagate 1TB 7200obr. 64MB | NZXT Kraken x62 v2 | Fractal Design Meshify S2 TG | ASUS Radeon RX 5700 XT ROG Strix Gaming OC | 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych