Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Huawei mate 30 pro vs p30 pro?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 arekdbz

arekdbz
  • Dyskutant

• 209 postów

Napisano 14 luty 2020 - 19:09

Witam. Szukam nowego smartfona. Głównym kryterium jest jakość zdjęć w złych warunkach oświetleniowych. Zamknięte pomieszczenia, sztuczne światło. Najlepsze wydają się być w tej kategori: Huawei mate 30 pro oraz p30 pro. Brak usług google oraz wyższa cena są minusami mate. Czy aparat w mate jest na tyle zauważalnie lepszy aby przemęczyć się z apkami? Wiem, że usługi Google można zainstalować, ale nie działa to w pełni dobrze. Ale jeśli różnica jest znikoma to po co kombinować? Czy ktoś ma porównanie w realnych warunkach?
  • 0

CPU: Intel i5-8600k | GPU: msi RTX 2070 | MOBO: z370 asrock k6 fatality
| RAM: 16GB DDR4 @2800MhZ | PSU: Seasonic Focus gold 650W| OS: Windows 10 64bit

#2 DeltaWorld

DeltaWorld
  • wrum wrum

• 105 postów

Napisano 14 luty 2020 - 19:41

Dzień dobry,

promocja na Mate 30 pro jest obecnie na tyle dobra, że sam go kupiłem :D

ale z tego co słychać na internetach, to kwestia możliwości fotograficznych wygląda podobnie, także... Twój wybór :D

Ja biorę MATE, bo zestaw jest naprawdę dopakowany i oddając mój wcześniejszy telefon wyjdzie mnie on 1340 cebulionów - Jakbym sprzedał opaskę i słuchawki z zestawu to praktycznie jeszcze połowę tego :)

Mnie to kusi niesamowicie :)

• 0

:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych