Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Nowy telefon

nowy telefon android

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 matt21

matt21
  • Amator

• 38 postów

Napisano 14 luty 2020 - 15:49

Witam, tak jak w tytule za jakis czas (2-3 miesiące myślę), chcę wymienić telefon na nowy. Obecnie posiadam lg g6 juz z 2,5 roku i czas na coś świeżego. Szukam telefonu do tak 2200 max, ogólnie na czym mi zależy to żeby telefon mial 6 cali max 6,2 oraz mini jacka. Jeśli chodzi o inne aspekty to bateria aby byla lepsza niz w moim lg, korzystam dość intensywnie z internetu w telefonie (yt, fb, messenger, spotify czy netflix) i czasem się zdarza ladowac telefon 2x dziennie, co do aparatu to lubię cykac foty i czasem bawię sie w przerabianie, więc aby aparat/ty były podobne badz lepsze, żeby to nie był iphone i to chyba tyle.
Ogólnie z takich które upatrzylem to myślałem nad Samsungiem galaxy s10e, ale ludzie na baterie narzekaja oraz myślałem nad lg g8s z tym ze podobno telefon strasznie zdjęcia wyostrza i generalnie na przyblizeniu zamiast szczegółów to papka.

Bede wdzięczny za sugestie i pomoc :)
  • 0

#2 mateuszows

mateuszows
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 14 luty 2020 - 16:51

Huawei P30 Pro bezkonkurencyjny w tym budżecie :)

• 0

#3 matt21

matt21
  • Autor tematu
  • Amator

• 38 postów

Napisano 14 luty 2020 - 19:22

Huawei P30 Pro bezkonkurencyjny w tym budżecie :)

Nie ten przedział cenowy i telefon za duży ;)
  • 0

#4 matt21

matt21
  • Autor tematu
  • Amator

• 38 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 17:36

Po wielu przemysleniach jestem w stanie wziąć większy telefon, większy mam na myśli do 6.4 cala i do ceny podanej wyżej. Zastanawiałem sie nad xiaomi mi9t pro, tylko zastanawia mnie kwestia mechanizmu aparatu, ludzie piszą ze często coś sie z nim dzieje po upadku, trzeszczy itd. Myślałem również o huaweiu p30 ewentualnie p30 pro ale tu z kolei narzekanie jest na aparat, ze jest przereklamowany, jak to sie na w rzeczywistości? Myślałem tez o Samsungu Galaxy s10, ale tutaj ponoć bolączką jest bateria, która schodzi dość szybko, no i moze lg g8s. Jakieś opinie?
  • 0

#5 Fenio

Fenio
  • ∞∞∞∞∞∞∞

• 3318 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 21:30

p30 ewentualnie p30 pro ale tu z kolei narzekanie jest na aparat

Kto narzeka na aparat w P30 Pro ? :)

Nawet w P30 jest rewelacyjny i niewiele ustępuje wersji Pro. 

• 0

Ekspert działu: Kącik retro komputerów    /     Pełne zestawienie ekspertów

Spoiler

#6 matt21

matt21
  • Autor tematu
  • Amator

• 38 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 14:26

Kto narzeka na aparat w P30 Pro ? :)
Nawet w P30 jest rewelacyjny i niewiele ustępuje wersji Pro.

Na mgsm opinie patrzyłem i jeszcze innym forum, akurat tym się sugerowalem bo niestety nie znam osoby co posiada ten tel, albo p30 badz xiaomi mi9t pro, biore tez pod uwagę xiaomi mi note 10.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowy telefon, android

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych