Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, tak jak w tytule za jakis czas (2-3 miesiące myślę), chcę wymienić telefon na nowy. Obecnie posiadam lg g6 juz z 2,5 roku i czas na coś świeżego. Szukam telefonu do tak 2200 max, ogólnie na czym mi zależy to żeby telefon mial 6 cali max 6,2 oraz mini jacka. Jeśli chodzi o inne aspekty to bateria aby byla lepsza niz w moim lg, korzystam dość intensywnie z internetu w telefonie (yt, fb, messenger, spotify czy netflix) i czasem się zdarza ladowac telefon 2x dziennie, co do aparatu to lubię cykac foty i czasem bawię sie w przerabianie, więc aby aparat/ty były podobne badz lepsze, żeby to nie był iphone i to chyba tyle.

Ogólnie z takich które upatrzylem to myślałem nad Samsungiem galaxy s10e, ale ludzie na baterie narzekaja oraz myślałem nad lg g8s z tym ze podobno telefon strasznie zdjęcia wyostrza i generalnie na przyblizeniu zamiast szczegółów to papka.

 

Bede wdzięczny za sugestie i pomoc :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Po wielu przemysleniach jestem w stanie wziąć większy telefon, większy mam na myśli do 6.4 cala i do ceny podanej wyżej. Zastanawiałem sie nad xiaomi mi9t pro, tylko zastanawia mnie kwestia mechanizmu aparatu, ludzie piszą ze często coś sie z nim dzieje po upadku, trzeszczy itd. Myślałem również o huaweiu p30 ewentualnie p30 pro ale tu z kolei narzekanie jest na aparat, ze jest przereklamowany, jak to sie na w rzeczywistości? Myślałem tez o Samsungu Galaxy s10, ale tutaj ponoć bolączką jest bateria, która schodzi dość szybko, no i moze lg g8s. Jakieś opinie?

Link to post
Share on other sites

Kto narzeka na aparat w P30 Pro ? :)

Nawet w P30 jest rewelacyjny i niewiele ustępuje wersji Pro.

 

Na mgsm opinie patrzyłem i jeszcze innym forum, akurat tym się sugerowalem bo niestety nie znam osoby co posiada ten tel, albo p30 badz xiaomi mi9t pro, biore tez pod uwagę xiaomi mi note 10.
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

P30 Pro ma rewelacyjny aparat co szczególnie widać po zdjęciach nocnych i przy słabym oświetleniu. Jeśli bierzesz też pod uwagę Xiaomi Note 10 to polecam porównanie P30 Pro vs Xiaomi na pclabie https://pclab.pl/art82649-2.html

Biorę pod uwagę Huaweia p30, xiaomi mi9t pro i mi note 10 też brałem, ale kiepski czytnik linii papilarnych jest oraz aplikacja od aparatu przycina się i telefon trochę mieli przy robieniu zdjęcia, może coś się poprawiło od tamtego czasu ale nigdzie info nie znalazłem. P30 pro odpada bo za wielki i nie ma jacka, a jack to taki must have no i ekran to tak max 6,4 cala :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...