Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Monitor LG 27GL850-B migające okna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ice6666

ice6666
  • Amator

• 54 postów

Napisano 13 luty 2020 - 21:57

Witam.
Od kilku dni jestem posiadaczem monitora LG 27GL850-B.
Monitor podłączony pod GTX 1080Ti XE przez DP dołączony do zestawu.
Raz na jakiś czas obraz na tym monitorze, a dokładnie pewne elementy, zaczynają mrugać, a przesuwanie oknami jest zdecydowanie wolniejsze. Nie jest to zjawisko notoryczne, lecz zdarza się.
Na drugim monitorze, który również jest podłączony, nie ma takich problemów.

KLIK
W linku film ukazujący ów problem, jak widać, menedżer zadań szaleje, gdy w połowie da się go na LG i na AOC - na AOC spokój, na LG impreza.

Ciekawostka - miałem przypadki nieprawidłowego działania przewodów DP, tak i w tym przypadku po prostu odwrotnie go podłączyłem, start PC, leci magiczne logo Win10 i tu gdzie powinien być moment do przejścia ekranu blokady - na obu monitorach wyświetla się czerń, gdy ponownie odwrócę podłączenie monitora LG - działa.
Czyżby DP dołączany do zestawu był po prostu za słaby?

Jeszcze jedna ciekawa przypadłość, po starcie systemu czasami muszę przestawiać wyjścia audio bo ustawia się AOC (głośniki w monitorze) zamiast karta muzyczna z mobo, również świeża przypadłość po podłączeniu LG.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych