Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Co wybrać Iphone 11 vs Iphone Xs

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 F3erN

F3erN
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 luty 2020 - 14:40

Cześć wszsystkim.

Jestem na zakupie nowego telefonu chce przetestować teraz apple bo android mi się już znudził i teraz mam dylemat czy lepiej kupic Iphone 11 czy Iphone Xs. Znalazłem  kilka tematów podobnych ale są to tematy juz troche stare gdzie Xs jeszcze kosztował około czterech tysięcy i większość ludzi była za 11 bo tańszy, a na dzień dzisiejszy Xs można dorwać za niecałe 3 tysie. Więc co bardziej się opłaca?

Użytkownik F3erN edytował ten post 13 luty 2020 - 14:41

• 0

#2 MacPiston

MacPiston
  • Gaduła

• 296 postów

Napisano 13 luty 2020 - 15:45

Popatrz na to co dany model oferuje i porównaj z tym co ty potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz np. dobrej baterii to lepszy będzie 11, ale za to jeśli wolisz lepszy ekran to Xs. Tych różnic jest jeszcze trochę więc poczytaj i będziesz mógł zdecydować.

• 0

Spec:

AMD R7 2700 @4.0, Asus X370-A, 16GB Corsair Vengeance LED @2866, Szrotbajt RX590, XFX XTR 550W, Corsair SPEC-04 TG

#3 balans

balans
  • Gaduła

• 411 postów

Napisano 13 luty 2020 - 15:51

Jesli XS mozesz dorwać znacznie taniej to bym brał. Roznice w plynnosci działania praktycznie nie istnieją na dzien dzisiejszy, ma lepszy ekran i kasa co ci zostanie w kieszeni to tez jakis argument. Wydajność jest lepsza w 11, ale to juz od Ciebie zalezy czy bedziesz w stanie to wykorzystac i czy to dla ciebie ważne na tyle by dopłacić. Znajomy zastanawiał sie tak jak ty i ostatecznie wyszło ze wziął to co było dostępne bo tych telefonów praktycznie nie było do kupienia sklepie, w tedy cena jednak byla identyczna po ok 3600. Co ciekawe sprzedawca sklepu polecał X z wystawy za 4000, ja sie tak zastanawiam jakim debilem bądź szują trzeba być by polecać gorszy i starszy model. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik balans edytował ten post 13 luty 2020 - 15:52

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych