Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Poszukuję aplikacji zmieniającej telefon w kamerę do monitoringu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marucins

Marucins
  • Witcher

• 219 postów

Napisano 13 luty 2020 - 09:38

Hej

Potrzebuję pomocy w znalezieniu programu, który zmieni telefon (Hwej P8Lite) w kamerkę bezpieczeństwa do monitorowania pokoju.

Chce, aby telefon nagrywał filmy wyzwalane ruchem, albo (w sumie to byłaby lepsza opcja) robił zdjęcia z wcześniej określonym interwałem i wrzucał je na serwer (dropbox/gdrive/itp.), a gdy pamięć się zapełni, usuwał najstarsze fotki.

Fajnie byłoby, aby była opcja, od której, do której godziny i w jakie dni tygodnia ma być włączony monitoring.

Tak, aby mógł pracować 24/7.

• 0

Żebym Poczuć Mógł Jak Się Czuje Bóg

Spoiler

#2 chrisplbw

chrisplbw
  • Nałogowiec

• 1705 postów

Napisano 13 luty 2020 - 09:58

IP WebCam

• 1

AMD FX8350 4.0GHz@4.7GHz, Gigabyte GA990FXA-UD5, Gigabyte Aorus RX580 8GB, Kingston HyperX Beast 1888 2x4 GB, Fortis 3 (Enermax TB Silence UCTB12P x2)+Gelid Extreme, Corsair RM550x 550W 80+Gold, Armis AR7X TG RGB,  WD Blue 1TB, Lepa by Enermax BQL.Quiet PWM Bluex2. Motospeed V30, P10 Lite

#3 Marucins

Marucins
  • Autor tematu
  • Witcher

• 219 postów

Napisano 13 luty 2020 - 10:54

OK o ile IP WebCam zrobi fotki i zapisze na telefonie, o tyle nie wyśle mi ich na gdrive.

• 0

Spoiler

#4 wodego

wodego
  • Pasjonat

• 888 postów

Napisano 13 luty 2020 - 12:09

ONVIF IP Camera Monitor - sprawdź, bo nie wiem czy ma takie funkcje jakie szukasz.

• 0

#5 Marucins

Marucins
  • Autor tematu
  • Witcher

• 219 postów

Napisano 13 luty 2020 - 12:38

2 GB free Dropboxa (szkoda że nie ma gdriva) daje możliwość zapisania zdjęć na około 20+ godz. Nie jest to nawet doba. W nocy zdjęcia powinny zajmować mniej miejsca. Więc może doba się zmieści.

Podgląd live jest OK.

Na razie zostanę przy IP WebCam.

• 0

Spoiler

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych