Skocz do zawartości

Asus GTX 970 Strix Black OC


Recommended Posts

Sprzedam kartę jak w tytule.

Jeden właściciel, kupiona w sklepie X-Kom, po gwarancji - na zdjęciu faktura. Nie robiła w koparce.

Żadnych pisków, ani dymu nie wydziela - praktycznie nie słyszalna w mojej budzie - Zalman Z3.

 

Wersja Black z czarnymi rurami co daje +100 do aparycji :D.

Pełny zestaw z papierami, kartonową kopertą, płytą i nie używanym kablem zasilania - wszystko w stanie sklepowym.

 

Kwota jaka mnie interesuje to 550 zł, +KW - preferuję inpost wtedy wysyłam 'gratis'.

 

Mogę wystawić na allegro (konto od ponad 10 lat) - wtedy do kwoty trzeba doliczyć prowizję.

 

https://imgur.com/bDJkJd6
https://imgur.com/GheM6ML

 

nie wiem czemu ale wywala mi że nie mogę wstawić zdjęcia z "takim rozszeżeniem" no to wrzucam linki

Edytowane przez rockywood
Link to post
Share on other sites

Nawet byłbym zainteresowany taką kartą bo mam monitor z VGA ale cena jak dla mnie z kosmosu jak za gtx970, ja rozumiem że kiedyś dałeś za nią worek pieniędzy i masz sentyment i ma czarne rurki i prawie w ogóle jest cała czarna ale u mnie będzie zamknięta w obudowie pod biurkiem i może być nawet różowa  :D, gdybyś chciał ją sprzedać w rozsądnej cenie jak za kartę bez gwarancji która zaraz będzie miała 4 lata to pisz PW, może się dogadamy. Preferuję allegro i kilka dni gwarancji rozruchowej oraz informację w aukcji że karta 100% sprawna.

Link to post
Share on other sites

Kolego jedyne co mogę zrobić to zapewnić że karta jest sprawna w 100%. "Gwarancję" mógłbym udzielić tylko w przypadku jeśli kupujący da mi gwarancję że jego zasilacz i płyta główna są w 100% sprawne i że ma pojęcie jak zamontować kartę w komputerze.

 

Kartę sprzedaję bo kupiłem używanego gtx 1080 i doskonale rozumiem podejście do używek.

Cena to średnia cen z allegro choć nie widzę tam tej wersji. I nikt nie daje nawet rozrychowej gwarancji.

Jeśli ktoś będzie chciał kupić to może zaproponować swoja oferte i wtedy się zastanowię. Ja swoją propozycję już podałem i niech to będzie cena wyjściowa.

Link to post
Share on other sites

Ale kolego ja tu o kartach Asusa a nie o byle jakiej byle najtańszej. Oczywiście masz rację - można kupić i po 300 ale na pewno nie wersję OC z takim chłodzeniem. Ja pisałem o średniej cen konkretnie kart Asusa. Jeśli ktoś nie widzi różnicy to niech bierze tą za 320 i też będzie szczęśliwy.

Link to post
Share on other sites

Chcesz powiedzieć że msi gamming ma złe chłodzenie i nie jest podkręcona???

https://pl.msi.com/Graphics-card/GTX-970-GAMING-4G.html

 

Jest dużo dobrych kart nie tylko asus jest dobry,

Nie odpisuję już więcej na twoje posty żeby nie robić zamieszania w temacie.

 

Twoja karta, twoja cena...  powodzenia, pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Ale kolego ja tu o kartach Asusa a nie o byle jakiej byle najtańszej. Oczywiście masz rację - można kupić i po 300 ale na pewno nie wersję OC z takim chłodzeniem. Ja pisałem o średniej cen konkretnie kart Asusa. Jeśli ktoś nie widzi różnicy to niech bierze tą za 320 i też będzie szczęśliwy.

Zaraz zaraz, wrzucił linki do EVGA i MSI Gaming czyli topowych wersji, no i Asusa który imo to właśnie byle jaka firma.

Swoją drogą nawet 400 zł za 970 to jakiś żart, no ale co kto lubi.

Wydajnościowo nie ma to żadnego sensu, chociaż może znajdzie się pasjonat czarnych rurek i dopłaci za nie 200 zł do faktycznej wartości karty, powodzenia :)

 

Żeby nie było, nie interesuje mnie ta karta wcale i nie próbuję zbijać ceny, nie kupiłbym jej w życiu, rozbawiło mnie tylko nazywanie EVGA i MSI Gaming "byle jakimi" w odniesieniu do takiej bidy jak Asus :) Rozumiem że każdy zachwala co sprzedaje ale bądźmy poważni.

Link to post
Share on other sites

Słuchajcie moi mili.

 

Bardzo cenię sobie to co piszecie. Możliwe bardzo, że macie rację dlatego temat ceny jest otwarty. Tak jak napisałem wcześniej - kwota jaką podałem to średnia cen z allegro za konkretnie taką kartę ASUS. Na inne nie patrzyłem. Nie pisałem też nigdzie o "byle jakich kartach" w sensie konkretnych firm tylko o ogół tego co można kupić na allegro.

 

Byłem też pewny na 1000% że zaraz napisze ktoś tutaj, że to nawet złotówki dzisiaj nie jest warta karta. Zobaczymy - karta leci na allegro. Chcę się jej pozbyć bo mi zajmuje miejsce a pudło 3x takie jak z gtx1080.

 

Zachęcam do licytacji - karta sprawna jak już pisałem i uciągnie wiele tytułów na przyzwoitych ustawieniach w FullHD.

Np popularny WoT na max >75 fps (mam monitor 75 Hz), Metro Exodus i wszystkie Assasyny przy średnich ustawieniach chodzą całkiem płynnie. Tzn ja podaję swoje doświadczenia.

 

I już proszę sobie darować lamenty typu "złom", "staroć", "za darmo bym nie chciał", "xioami lepsze".

 

Licytacja od 1zł.

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/asus-gtx-970-strix-black

 

Aukcja będzie dostępna w ciągu godziny od wstawienia.

Link to post
Share on other sites

Napiszę tylko tak dla informacji, nie jest to wersja Strix tylko DCII OC Black (Strix imo była gorsza, miała gorszą sekcję zasilania, 1 wejście pod zasilacz, mniejsze możliwości ręcznego OC - tutaj jest wyższy power limit, słabszy trochę układ chłodzenia ale za to miała półpasywny tryb, którego ta wersja nie posiada, dodatkowo w tej wersji jest PCB z sekcją zasilania z modelu Strix 980). Miałem 2 takie Asusy co sprzedajesz, ostatni sprzedałem rok temu :) Pozdrawiam bo karta jak na gtx 970 była bardzo dobra i mam do niej sentyment :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...