Skocz do zawartości

Samsung Galaxy S8 a może coś innego?


Recommended Posts

Witam otóż aktualnie jestem posiadaczem Noki 7 Plus jednak zastanawiam się nad zmianą telefonu na starszego flagowca jakim jest Galaxy S8 jednak mam trochę wątpliwości


 


Na pewno nie oczekuje Androida 10 chyba że coś się zmieni  ale to mało prawdopodobne trochę martwi mnie bateria która ma tylko 3000 pojemności z drugiej strony jest ekran Amoled jeśli chodzi o użytkowywanie telefonu - w tygodniu do popołudnia mało co go używam tak do 15 potem siedze i przeglądam internet lub oglądam coś na nim wiec nie wiem jak z tą baterią by było - Na Nokii 7 Plus problemu z baterią nie mam ale zauważyłem iż od androida 10 Bateria jakby trzymała dłużej 


 


Dodatkowo mam pytanie odnośnie problemów z wyświetlaczami tego modelu z 2017 roku tzw różowy ekran - czy to nadal występuje czy już raczej nie ma co się o to martwić?\


 


Ew może coś innego mi doradzilibyście? jednak..


 


Nie może mieć żadnego notcha ( Dziurka w ekranie już tak )


USB Typu C


Szybkie ładowanie 


No i bateria minimum 3000


 


Ku Samumgowi skłonił mnie ekran Super Amoled


 


Jakieś rady?


 


 


Link to post
Share on other sites

Miałem S8 przez rok i powiem jedno - bateria to porażka :/

Wszystko inne śmigało całkiem przyjemnie, ale jednak ta bateria...

Na początku ładowałem raz na dwa dni, po roku potrafiła nie dożyć do wieczora(A od samego początku wyłączyłem szybkie ładowanie, żeby nie szkodzić baterii. Moje użytkowanie telefonu się w tym czasie nie zmieniło, a na telefonie nie ogladądam YT, czy też nie przegladam internetu - dzwonię, odbieram, piszę, ale też tak naprawdę niedużo), przesiadłem się na 1+ 6 i zdecydowanie mogę go polecić (notch jest, ale nawet nie zwracam na niego uwagi) :) Też już mam go chyba około roku, wszystko śmiga tak jak na początku, bateria jest dobra, a prędkość działania znakomita :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Posiadam A70 A specyfikacja A71 jest nieco lepsza czyli polecam. Z konsumpcją energii będą miały podobnie więc powiem Ci że bateria 2 dni wystarczy na spokojnie. A prowadzę firme I na codzień non stop lte i bardzo dużo rozmów , maili + coś tam program w ciągu dnia i 2h spotify że słuchawkami BT na siłowni.

6.7 cala niby dużo ale jest poręczny.

 

Wydajność jak najbardziej ok. Nie jest to S10 , jeśli nie traktujesz telefonu jako konsola do gier tylko ma być szybki plus dobra bateria to bierz A71.

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po przemyśleniu i poszperaniu zdecyduje się raczej na Xiaomi Mi 9T Pro w wersji 128 gb - flagowiec w cenie średniaka - dodatkowo spełnia wszystkie moje wymagania szybkie ładowanie dobra bateria amoled może nie super ale drobiazg na pewno lepsze niż jakikolwiek IPS

 

Dzięki za rady :)

 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...