Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie  :)

 

Zwracam się do Was z prośbą o złożenie zestawu komputerowego do renderingu. Najbardziej wymagającym z programów jakich używam jest 3ds + Vray. Do tej pory pracowałam na laptopie dlatego nie posiadam monitora. 

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)  

 

 

  • Zastosowanie komputera: Architektura/Wizualizacje (3dsMax + Vray, Photoshop)
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: około 8000 zł
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer?: w tym miesiącu
  • Których części potrzebujesz?: zestaw komputerowy + monitor
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt?: tak
  • Specjalne wymagania: najchętniej biała obudowa i monitor  :P  
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera?: nie posiadam 
Edytowane przez michniewska.magdalena
Link to post
Share on other sites

https://proline.pl/koszyk/53ba7d00

Ryzen 3900X, 32GB RAM z opcją rozbudowy, wydajny i cichy cooler, sensowne MOBO, SSD 256GB na system i soft, 512GB na robocze katalogi/scratch, RTX 2060 pod viewporty i modelowanie, przewiewna obudowa, porządny zasilacz Seasonica z dużym zapasem mocy i 10 letnią gwarancją.

Szkło WQHD 27" na IPS - tu można poszukać czy czasem czegoś lepszego w tej cenie nie ma.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich Użytkowników. ;)

Mam nadzieję, że autorka wątku się nie obrazi, ale mam podobne pytanie, więc pozwolę sobie dołączyć do dyskusji i zarazem poprosić o konsultację zestawu. 

Przeznaczenie podobne, z tym, że praca docelowa  na programach Sketchup, Vray, Archicad, Autocad, Photoshop. Rendering CPU.

Wybrałem takie podzespoły:

Procesor AMD Ryzen 9 3900X AM4. MSI X570-A PRO AM4. Chłodzenie procesora Noctua NH-D15. Pamięć Adata XPG GAMMIX D10 DDR4 2x8GB 3200MHz CL16 AX4U320038G16-DB10. Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER Winforce OC 8GB GDDR6 (GV-N207SWF3OC-8GD). Adata SSD XPG SX8200 PRO 512GB M.2 NVMe 2280 ASX8200PNP-512GT-C. Dysk Seagate BarraCuda ST1000DM010 1TB sATA III 64MB. Obudowa SilentiumPC Signum SG1 Pure Black (SPC229). Zasilacz Modularny XPG CORE REACTOR 750W 80+Gold (COREREACTOR750G-BKCEU). ASUS DVD Recorder DRW-24D5MT/BLK/G/AS/P2G Sata Black BOX Power2Go 8. Microsoft Windows 10 Pro OEM 64-bit PL 1-pack.

 

Czy mogliby się Fachowcy wypowiedzieć, czy to ma rację bytu, czy wszystko da się upchnąć i czy to w ogóle zadziała ;) Mile widziane też wszelkie sugestie zmian. Może coś się da czymś zastąpić, z korzyścią dla finansów. 

Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...