Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zestaw Logitech MX MASTER 3 i MX KEYS

klawiatura mysz logitech

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lysek99

Lysek99
  • Amator

• 52 postów

Napisano 02 luty 2020 - 21:15

Witam,

Czy klawiatura MX KEYS i mysz MX MASTER 3 to dobry zestaw do codziennej pracy? Praca mniej więcej po 10 h dziennie przy komputerze. Ogólnie mam zaufanie do sprzętu Logitecha, a w tym zestawie podoba mi się jeszcze funkcja Flow (obsługa dwóch komputerów na raz)

• 0

#2 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1525 postów

Napisano 03 luty 2020 - 02:12

Podaj proszę budżet oraz wzór.

Pracujesz zdalnie?

• 0

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

WMO 1.1A [PMW3360]

#3 KamellotK1

KamellotK1
  • Pasjonat

• 970 postów

Napisano 03 luty 2020 - 07:41

Sam posiadam Logitecha G513 i MX Masters 2S i o ile myszkę polecam z czystym sumieniem (czułość, możliwość przypisania makr pod dowolną ilość programów), przełączanie się między laptopem a PC dzięki tej funkcji o której wspomniałeś to z klawiaturą jest różnie.

Pomimo tego, że opisuje inny model to zważ na to, że żeby poprawnie wykorzystywała swoje funkcje będziesz musiał zainstalować osobne oprogramowanie na komputerach do obsługi klawiatury (osobne jest do myszki i osobne do klawiatury, żałosne). O ile przy myszce i jej programie nie ma problemów, to klawiatura i jej oprogramowanie wysypuje mi się regularnie raz na miesiąc i muszę ciągle ten program przeinstalowywać.

• 0

CPU: AMD Ryzen 3700X + Noctua NH-U12S chromax.black  |  MOBO: Asus ROG Strix X570-E Gaming  |  RAM: Corsair Vengeance RGB PRO 2x8GB 3200MHz CL16  |  GPU: Gigabyte RTX 2070 Super Windforce 3X 8G  |  m.2 ADATA XPG SX8200 PRO 256GB  |  

PSU: XFX XTR 650W  |  NZXT H500i + 4xCorsair AF 120mm QE

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klawiatura, mysz, logitech

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych