Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

po podpięciu routera do routera nie działa rzutuj do urządzenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mrk0sa

mrk0sa
  • Gaduła

• 366 postów
  • Miejscowość:Skrzyszów

Napisano 02 luty 2020 - 17:26

Witam, może to być spowodowane tym że nie mam ustawionego mostka po miedzy 2 routerami? Wcześniej jak miałem podpięte przez switch to działało.

Archer c7 od niego kabel przez wan do wr340 i od tego kablami do tv i odbiornika  z nc+.

Internet mam ale nie wykrywa TV na PC

• 0

#2 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 4206 postów

Napisano 02 luty 2020 - 18:26

Drugi router musi mieć wyłączone DHCP by nie zachodził konflikt adresowania między urządzeniami. Switch nie przydziela adresów to  zawsze robi router, modem lub adresy sieciowe są wpisywane-ustawiane ręcznie.  

Użytkownik gepardmak edytował ten post 02 luty 2020 - 18:27

• 1

#3 mrk0sa

mrk0sa
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 366 postów

Napisano 02 luty 2020 - 20:24

w takim razie wystarczy jak wyłącze dhcp, czy będę musiał mostkować? jeśli tak to jak to zrobić?

• 0

#4 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 4206 postów

Napisano 02 luty 2020 - 20:49

Musisz się zalogować do ustawień drugiego routera WR340 (konfiguracja LAN) i wyłączyć DHCP(uwaga może to utrudniać ponowne zalogowanie do urządzenia, niestety), dlatego od razu skonfiguruj sieć WIFI i wszystko co konieczne a dopiero na koniec wyłącz DHCP. Drugi router nie musi być połączony z pierwszym przez port WAN. Możesz połączyć je kablem przez switch i powinno to działać. 

• 1

#5 mrk0sa

mrk0sa
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 366 postów

Napisano 03 luty 2020 - 14:40

działa, dziękie!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych