Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wyposażenie domowego biura

biuro komputerowy pc monitor grafika zestaw laptop ram biurko fotel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lysek99

Lysek99
  • Amator

• 52 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:31

Witam,

W związku z planowaną działalnością gospodarczą staram się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Mam spory dylemat przy wyborze sprzętu na kwotę 20000 zł. Z pewnością muszę zakupić dwa monitory 4k 32 cale, laptop 17.3, biurko na wymiar ( poleci ktoś jakąś konkretną firmę?), fotel biurowy. Prawdopodobnie dodatkowo z dostawieniem dwóch monitorów do obecnego zestawu komputerowego będzie potrzebne dokupienie dodatkowej karty graficznej i dodatkowego ramu oraz lepszego zasilacza, ewentualnie chłodzenia. Dodatkowo sprzęt wielofunkcyjny drukarka ze skanerem. Na chwilę obecną posiadam zestaw:

G.SKILL 16GB 3000MHz Aegis CL16 (2x8GB)

ASUS PRIME B450M-A

Fractal Design Meshify C Blackout

MSI GeForce RTX 2070 ARMOR 8GB GDDR6

Seasonic Focus Plus 550W 80 Plus Gold

AMD Ryzen 5 2600

ADATA 512GB M.2 PCIe NVMe XPG SX8200 Pro

Co do monitorów zależy mi aby zajmowały jak najmniej miejsca na biurku, znalazłem między innymi takie:

https://www.mediaexp...m_term=Monitory

Pytanie czy są ok pod resztą względów. Ewentualnie jakieś monitory z możliwością montażu na vesa (jeśli monitor na montaż vesa, proszę także o propozycję uchwytu na ramieniu, możliwość zamontowania 3 monitorów). Fotel ma być po prostu wygodny i wspomagający utrzymanie prawidłowej pozycji. Do laptopa nie mam konkretnych wymagań, jedynie aby miał przekątną 17.3 (plus minus 5000 zł).

Jeśli ktoś miał styczność z tym dofinansowaniem prosiłbym także o kontakt priv.

• 0

#2 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 32167 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 23:57

. Na chwilę obecną posiadam zestaw:

Posiadasz to czy dopiero zamierzasz to kupić? 

Jeżeli chodzi o fotel, to najlepiej usiąść przed wyborem

Firma do biurka, to raczej szukaj czegoś w swojej okolicy.

Co to za praca w tym biurze? 

• 0

#3 Lysek99

Lysek99
  • Autor tematu
  • Amator

• 52 postów

Napisano 01 luty 2020 - 00:04

Posiadam ten zestaw i ewentualnie mogę coś dokupić ram, dodatkowa karta ewentualnie, jakies chlodzenie). Praca przy stronach internetowych. Więc po prostu liczy się wygoda i w siedzeniu i używaniu kompa (duże rozdziałki i przekątna)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro, komputerowy, pc, monitor, grafika, zestaw, laptop, ram, biurko, fotel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych