Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

W związku z planowaną działalnością gospodarczą staram się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Mam spory dylemat przy wyborze sprzętu na kwotę 20000 zł. Z pewnością muszę zakupić dwa monitory 4k 32 cale, laptop 17.3, biurko na wymiar ( poleci ktoś jakąś konkretną firmę?), fotel biurowy. Prawdopodobnie dodatkowo z dostawieniem dwóch monitorów do obecnego zestawu komputerowego będzie potrzebne dokupienie dodatkowej karty graficznej i dodatkowego ramu oraz lepszego zasilacza, ewentualnie chłodzenia. Dodatkowo sprzęt wielofunkcyjny drukarka ze skanerem. Na chwilę obecną posiadam zestaw:

G.SKILL 16GB 3000MHz Aegis CL16 (2x8GB)

ASUS PRIME B450M-A

Fractal Design Meshify C Blackout

MSI GeForce RTX 2070 ARMOR 8GB GDDR6

Seasonic Focus Plus 550W 80 Plus Gold

AMD Ryzen 5 2600

ADATA 512GB M.2 PCIe NVMe XPG SX8200 Pro

 

Co do monitorów zależy mi aby zajmowały jak najmniej miejsca na biurku, znalazłem między innymi takie:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-led-samsung-31-5-ls32r750ueuxen?utm_source=fCAdkEcDcq&utm_medium=XML&utm_content=895060&utm_campaign=2020-01&utm_term=Monitory

 

Pytanie czy są ok pod resztą względów. Ewentualnie jakieś monitory z możliwością montażu na vesa (jeśli monitor na montaż vesa, proszę także o propozycję uchwytu na ramieniu, możliwość zamontowania 3 monitorów). Fotel ma być po prostu wygodny i wspomagający utrzymanie prawidłowej pozycji. Do laptopa nie mam konkretnych wymagań, jedynie aby miał przekątną 17.3 (plus minus 5000 zł).

 

Jeśli ktoś miał styczność z tym dofinansowaniem prosiłbym także o kontakt priv.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...