Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem ze stanem sieci w Win10.

win10 brak sieci kreski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 FUITP

FUITP
  • Bywalec

• 108 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 22:08

Cześć,

mam problem ze sklepem Microsoftu tzn wyskakuje komunikat "Sprawdź swoje połączenie". Myślę że problem tkwi w tym (ss):

Spoiler

Mimo że Windows się upiera że internetu nie ma to jak najbardziej jest bo pisze własnie ten post z desktopa. Jakieś rady? Dodam że na pasku narzędzi również nie ma tej małej ikonki komputerka. Próbowałem też opcji automatycznej naprawy i Windows zrestartował sterownik sieciowy (przynajmniej taki dostałem komunikat) ale za wiele to nie pomogło. Załączam też inne ss z różnych zakładek:

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Nikt? Jest jakiś sposób żeby przeinstalować sterowniki systemowe czy coś?

• 0

#2 vicodin

vicodin
  • Maniak

• 2578 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 01 luty 2020 - 20:09

Używasz VPNa? Ten ethernet2 jest z tym związany i może powodować problem, spróbuj usunąć.
  • 0

Spoiler

#3 FUITP

FUITP
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 108 postów

Napisano 02 luty 2020 - 01:10

Nadal to samo. Czekam na pomysły.

• 0

#4 vicodin

vicodin
  • Maniak

• 2578 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 02 luty 2020 - 11:11

Pokaż stan sieci ethernet, miejsce z drugiego screena. Jaka wersja sterownika karty sieciowej (menedzer urządzeń)? Instalowałeś ostatnie sterowniki do niej ze strony intela?
  • 0

Spoiler

#5 gepardmak

gepardmak
  • Maniak

• 4376 postów

Napisano 02 luty 2020 - 12:23

Spróbuj skorzystać z tego narzędzia Complete Internet Repair. I nie przejmuj się jeśli program wyrzuci jakieś błędy, nie wszystkie skrypty tego programu muszą działać w Twoim systemie ale większość będzie. Jeśli zaznaczysz wszystkie opcje na raz i wybierzesz Go, po zakończeniu działania programu zalecane jest ponowne uruchomienie komputera(restart).  

https://www.dobrepro...dows,63668.html

Użytkownik gepardmak edytował ten post 02 luty 2020 - 12:25

• 0

#6 FUITP

FUITP
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 108 postów

Napisano 03 luty 2020 - 23:06

Pokaż stan sieci ethernet, miejsce z drugiego screena. Jaka wersja sterownika karty sieciowej (menedzer urządzeń)? Instalowałeś ostatnie sterowniki do niej ze strony intela?

Screeny:

Spoiler

Spoiler

Mógłbyś podesłać link do tych sterowników?

@EDIT

Takie coś wyskakuje, mimo że usunąłem urządzenie z menedżera urządzeń:

Spoiler

A pobrane stąd: 

Nie jestem pewien czy to dobry download.

Pobrałem też stąd i to samo =/

Nieważne, trzeba było usunąć w aplikacjach. Zainstalowałem najnowszą wersje 24.5, ale niewiele to zmieniło. Nadal to samo

Spróbuj skorzystać z tego narzędzia Complete Internet Repair. I nie przejmuj się jeśli program wyrzuci jakieś błędy, nie wszystkie skrypty tego programu muszą działać w Twoim systemie ale większość będzie. Jeśli zaznaczysz wszystkie opcje na raz i wybierzesz Go, po zakończeniu działania programu zalecane jest ponowne uruchomienie komputera(restart).  

https://www.dobrepro...dows,63668.html

Zrobiłem to, parę błędów wywaliło ale nie rozwiązało to problemu.

Użytkownik FUITP edytował ten post 03 luty 2020 - 23:27

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: win10, brak, sieci, kreski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych