Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siema

Robię Vantaga i mam spory problem.

Mam Phenoma II x2 550 z OC na x4 B50 3,5 ghz, płytę Gigabyte MA770T-UD3P, 2*2 gb ramu 1333 i Gigabyte 660 GTX 2gb windforce.

Vantage wybija mi score 18000, powinien pokazywać ze 24 -25 k , szukajac tutaj w wynikach ( wyszukiwanie: phenom II i gtx 660 ) znal;azłem niepodpisany wynik także 25 k i to z gorszym sprzętem, co może być przyczyną?

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie!

Tak macie racje sprawdziłem ... Graphic score w 3dmarku 2011 jest nawet powyżej średniej ( 6900 ), natomiast proc pogrąża i overall jest na poziomie 5950 - 6000.

W Vantage graphic score i tak zależy od proca ( 22400 ) obecnie jestem na poziomie overall 19400 i to chyba maks. bardziej dziada nie podkręcę.

Już przełknąłem porażkę,dalej natomiast nurtuje mnie wynik podany w zakładce benchmarki jak to możliwe żeby ktoś jednak zrobił 25000 i to na gorszym złomie!!

 

Szukałem czegoś co może odciążyć proca, lub zrobić ckolwiek bez skutku, wiec albo ktoś ztrolował wynik ( nie jest podpisany ) albo ma "ręce które leczą"

Link to post
Share on other sites

a ty kim jesteś oszustem, kłamcą, czy po prostu aktorem ?

fikcyjny sprzęt fikcyjna praca ? to twoje życie ?

 

Ja Ci już udowodniłem, ze nawet wyniki Core i3 są zgodne z prawdą ;). Może jakieś dowody na te absurdalne stwierdzenia :rotfl:? Niektórzy chyba nie mogą przełknąć, że innym coś się udało ;).

Link to post
Share on other sites

co ci się udało ? chyba jeszcze nic ...

ja już z tobą skończyłem konwersować o ile potrafisz zrozumieć co to konwersacja, takie pospolite stwierdzenie a przysparza kłopotów prawda ?

 

Ty żeś za to najwięcej natworzył wartościowych rzeczy %-). Słucham, gdzie te dowody na to, że kłamię ;)?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...