Skocz do zawartości

Jaki monitor 144Hz do 2500 zł


Recommended Posts

Witam ponownie wszystkich forumowiczów :)

Nastałten czas że potrzebowałbym pomocy w doborze głównego monitora do mojego, ostatnio skompletowanego z Waszą pomocą, zestawu.

 

temat z forum z zestawem: http://forum.benchmark.pl/topic/289309-zestaw-do-gier-do-9-000-z%C5%82-mobo-cpu-ssd-gpu-ram/?do=findComment&comment=2661350

 

Dokładna lista komponentów w mojej sygnaturze.

 

jako drugi monitor zostawiam jeden 27" LG 27MA73D-PZ.

 

z mojej strony zastanawiam się nad 4 pozycjami:

 

1. ASUS TUF VG27AQ

2. GIGABYTE AORUS AD27QD

3. ASUS ROG Swift PG279QZ

4. LG 27GL850-B

 

monitor głównie będzie wykorzystywanych w grach, więc jeżeli się nie mylę, to ważnym czynnikiem będzie reakcja matrycy. Wolałbym monitor nie zakrzywiony, gdyż będę go wieszał na podwójnym uchwycie jeden obok drugiego. Najbardziej pasuje mi pozycja 4 z racji dużego podobieństwa wyglądowego z moim drugim monitorem, ale nie wiem czy jest to dobry monitor :)

Czy warto szukać czegoś z G-SYNC, czy wystarczy FreeSync? totalnie jest mi to obca terminologia.

 

Proszę o Waszą opinie na temat powyższych oraz jeżeli macie pomysł na inny w budżecie do 2500 zł to chętnie przyjmę :)

 

Dziękuję z góry za pomoc.


Dziękuję, zamówiłem: ASUS TUF VG27AQ był akurat na redcoonie z rabatem 50zł z newsettera i promocją za 2095,30 zł :) 

Edytowane przez staniorek
Link to post
Share on other sites

Też dzisiaj kupiłem go w Media expert z Kodem NOCNA z uwagi na promkę, dałem 2199zł, i w razie co ide do sklepu w swoim mieście i zwracam za free bez zabawy w wysyłkę.

Słyszalem ze jest to dobry monitor, lepiej wypada raczej niż ten gigabyte, chociaz te 10bits wychodzi kusząco, minusem wtedy jest 120hz max, cos za cos.

tutaj porownanie i tez strona dzieki ktorej kupilem tego ASUSA, to najlepszy gamingowy monitor w 2020

Co mi sie w sumie tez bardzo podoba? - monitor schodzi do ziemi niczym "ass to grass".

https://www.rtings.com/monitor/tools/compare/gigabyte-ad27qd-vs-asus-tuf-vg27aq/757/1640

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...