Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy gdy śni mi się mój zmarły ojczym to nie jest to przypadkiem jakaś próba '' kontaktu '' ?.

 

Podobno, że podczas snu wyłącza się obszar mózgu odpowiadający za logiczne i prawidłowe / racjonalne myślenie więc śnią się czasem różne rzeczy...

 

Ale jeśli nie przez sen to jak inaczej miałoby się odbyć to spotkanie ze zmarłym?. 

 

Często mam takie sny, w których on żyje i zdaje się jak by nigdy nie umarł, ale gdy się budzę to następuje rozczarowanie i tak za każdym kolejnym razem.

Link to post
Share on other sites

Nie, nie jest to próba kontaktu. Spotkania ze zmarłymi są dość trudne i związane z częstym wykopywaniem z grobu. Można również zwłoki spopielić i postawić w domu na półce. Możesz mówić do nich ile chcesz.Mnie się wiele razy śniło, że jestem bogaty, a rano jak zajrzałem na konto, to ciągle debet i debet....

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

 

Spotkania ze zmarłymi są dość trudne i związane z częstym wykopywaniem z grobu

 

aż mi się przypomniało, jak to się robi w pewnym miejscu na świecie:

 

 

 

No i cacy, zmarli mają tu naprawdę święto: mogą zapalić, rozprostować kości, odświeżyć się :evil: :evil: :evil:

 

Często mam takie sny, w których on żyje i zdaje się jak by nigdy nie umarł, ale gdy się budzę to następuje rozczarowanie i tak za każdym kolejnym razem.

 

Ja tam w moce nadprzyrodzone, duchy i wizyty zza grobu nie wierzę i wydaje mi się, że jedyne logiczne wytłumaczenie Twoich snów, to więź z ojczymem. Musiałeś być po prostu z nim zżyty, musiał być w Twoim życiu ważny - stąd wspominasz go i jak wywnioskowałem są to raczej dobre wspomnienia.

To minie, jak to mówią "czas leczy rany" :)

 

Podobno, że podczas snu wyłącza się obszar mózgu odpowiadający za logiczne i prawidłowe / racjonalne myślenie więc śnią się czasem różne rzeczy...

 

Spotykałem i takich, którzy się chyba nie budzili do końca ... a zresztą ciągle i wszędzie ich ostatnio pełno. (Jarrino na pewno będzie wiedział o czym się tu pisze ;) )

Edytowane przez Succubus
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...