Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Konto vip na zalukaj.

zalukaj vip filmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rychu Rysiek Stochleński

Rychu Rysiek Stochleński
  • Nowicjusz

• 0 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 14:48

Nijak się nie da zdobyć normalnewgo dostępu juz do tej strony z filmami ?.

zależy mi na premium na zalukaj czyli dokładnie VIP , ale wszelkie oferty na allegro sprzedaży chyba już zostały wyczerpane. 

Od kogo mogę odkupić VIP na zalukaj i na jakiej stronie ?. są jakieś aktulane, konkretne?.

nie mam tych bitcoinów, które oni tam wymagają ani możliwości zrobienia przelewów.

PILNE. Temat jest dla mnie dość ważny. Czekam na konkretne i jasne odpowiedzi.

Użytkownik Rychu Rysiek Stochleński edytował ten post 17 styczeń 2020 - 19:33

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10606 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 17 styczeń 2020 - 19:14

Strona jako taka jest oczywiście legalna, ale pewne treści tam umieszczane już nie zawsze. Po co ci to?

• 1

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 Rychu Rysiek Stochleński

Rychu Rysiek Stochleński
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 0 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 17:41

Jak to po co ? 

Chyba to jest oczywiste. Jest tam bardzo duż baza, w której są te konkretne tytuły , które mnie interesują gdzie najpewniej nigdzie indziej ich nie znajdę niż tam.

Otóż jestem w desperacji.

Nie mam bitcoinów. A wszelkie informację jak zdobyć VIP na zalukaj są dla mnie cenne.

Podobno, że tam w ostateczności jednak nawet po wpłacie bitcoinów nie dają konta premium. Więc pytam jak można w jaki sposób mieć zalukaj. Czy to wogóle działa. ?

Jak to wygląda aktualnie. Dlaczego to się tak pogmatwało teraz , że już nie idzie wejść na tą stronę?. po co te bitcoiny ?. 

Błagam o informację.

.

• 0

#4 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10606 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 18:38

No to ci napisałem, że strona robi rzecz nielegalnie...

• 0

#5 Rychu Rysiek Stochleński

Rychu Rysiek Stochleński
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 0 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 19:05

Ale co to ma do rzeczy czy jest legalna  czy nie legalna, są tam filmy, które mnie interesują i tyle.

Chcę wiedzieć czy posiadanie i zdobycie konta vip/ premium na tej stronie ( zalukaj ) jest obecnie możliwe bez kryptowalut itp. bo ja czegoś takiego nie znam , a nawet nie mam takiego środka płatności jak te karty i przelewy.

Czy oni faktycznie dają te vipy na zalukaj czy tylko im chodzi o przelew, a vipa i tak nie dają. czy ta strona działa jeszcze czy już nie ...?.

Użytkownik Rychu Rysiek Stochleński edytował ten post 22 styczeń 2020 - 19:09

• 0

#6 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10606 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 21:17

"Ale co to ma do rzeczy czy jest legalna  czy nie legalna" - bardzo dużo ma do rzeczy. Takich porad raczej tutaj nie znajdziesz...

• 0

#7 Rychu Rysiek Stochleński

Rychu Rysiek Stochleński
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 0 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 21:24

Skoro na legalnych stronach jak te popularne teraz płatne serwisy nie ma tego co mnie interesuje czyli pojedyńczych i tych raczej mało znanych filmów np. z małą ilością głosów, niską oceną społeczności jak i tych troche starszych oraz nowszych , ale mniej znanych oraz takich , których na tych legalnych stronach i serwisach płatnych za cholerę nie znajdę bo ich tam po prostu nie ma najzwyczajniej w świecie.

Mnie interesują konkretne tytuły, których nigdzie nie ma, a na zalukaj część znich by się znalazła prznajmniej połowa , ale teraz popsuli zalukaj na te bitcoiny itp. w ogóle potrzebuję jakiś poradnik jak normalnie zdobyć vip na tej stronie nie znając tych kryptowalut itp. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zalukaj, vip, filmy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych