Skocz do zawartości

Zestaw na kolejne kilka lat [do 4000zł] bez OC (filmy,muzyka,gry, internet)


Recommended Posts

Hej!


Mój aktualny zestaw właśnie dobił 6 lat i chciałbym złożyć kolejny na podobny czas bez dokładania/zmieniania czegoś później. Chyba nie ma sensu z modernizacja tylko lepiej kupić cały od nowa.


 


Dla ciekawych aktualny zestaw wygląda tak i może coś uda się sprzedać


https://www.morele.net/inventory/info/9YtpS5/


 


Przeglądałem proponowane zestawy na stronach, natomiast nie jestem przekonany czy są dostosowane wystarczająco do moich potrzeb a jak zaczynam sam kombinować to nie wiem czy nie przedobrze. Stąd moja prośba o doradzenie, ponieważ nie wiem na czym bardziej się skupić, czy ważniejszy będzie GPU, CPU czy lepsza płyta głowa itd. 


Nie mam preferencji co do strony czy niebieska czy czerwona także otwartość na propozycje


 


Zestaw tak jak wspomniałem w tytule do: 


Gier-aktualnie GTA V, LoL, Cs, Fifa lecz nie wykluczam żadnych na wyższym poziomie


Filmy- zależy mi na bardzo dobrej jakości


Muzyka- tak jak wyżej (nie wiem czy większego znaczenia nie maja same głośniki ale wspominam na wszelki wypadek)


Internet/szybkość pracy - bardzo sporadyczne projekty graficzne, renderowanie 


Monitor który posiadam - LG 23MA53 (tutaj też nie wiem czy nie powinienem zmienić)


Dysk ssd - 1TB nie mniej (aktualnie mam 1TB HDD zajęte 80%)


 


Przykładowy zestaw który przekombinowałem i wyszedł niestety ponad 4000zł i nie wiem z czego zrezygnować, na rzecz czego


https://www.morele.net/inventory/info/b9881942/

Edytowane przez szatanq
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...