Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Firefox nie działa po aktualizacji z win7 do win10

firefox windows 10

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 zbiku90

zbiku90
  • Nałogowiec

• 1749 postów

Napisano 16 styczeń 2020 - 12:38

Witam

Po aktualizacji systemu z Windows 7 do Windows 10 nie działa Firefox. Objawia się to tym że program włącza się ale nie wczytuje żadnej strony, nie wyświetla żadnych komunikatów, nie da się otworzyć ustawień ani about:config, co dziwne działa about:support. Każda inna strona to białe tło i brak reakcji. 

Co próbowałem zrobić:

- wszystkie aktualizacje z windows update zainstalowane

- reinstalacja z ręcznym czyszczeniem katalogów w program files i appdata

- ręczne dodanie wyjątków w zaporze windows defender

- skanowanie antywirusowe - znalazło jakiś 1 PUP i nic poza tym

- skanowanie dysków - ma 7 bad sectorów ale obstawiam że to raczej nie to

Dodam że chrome działa po aktualizacji bez problemu a proces firefoxa działa dalej w tle po zamknięciu programu i trzeba go ubijać ręcznie. Co mi przyszło do głowy w trakcie pisania posta to deinstalacja przez revo uninstaller i czyszczenie rejestru przed ponowną instalacją. Jak ktoś się spotkał z czymś takim to proszę o porady bo mi już ręce opadają.

Sprzęt to Fujitsu S710 z i3-330m 4gb ram 320gb hdd

PROBLEM ROZWIĄZANY

Dla potomnych: po 3 godzinach nierównej walki pomogło w końcu zainstalowanie bibliotek Visual C++ 2017 i 2019.

Użytkownik zbiku90 edytował ten post 16 styczeń 2020 - 13:50

• 2

Ryzen 7 1700 @ 3,8GHz 1,25V ** MSI B350 PC MATE ** G.Skill Ripjaws V 2x8GB @ 3200 14-14-14-28 ** PowerColor RX 5700 XT 8GB ** Seasonic G-550 Gold ** SSD ADATA SU800 512GB + HDD 3x500GB ** Cooler Master HAF 912 Plus ** Gelid Phantom ** Samsung S23C650

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: firefox, windows 10

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych