Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, ostatnio zakupiłem nowy dysk ssd m2 do mojego laptopa asus rog. Nazwa Dysku (Silicon Power 512gb M.2 PCle NVMe A80) po odpakowaniu odrazu zabralem sie za zamontowanie tego dysku.Chwile pozniej odpalillem lapka ale nie byl on wstanie odczytac ani nie widzial tego dysku sprobowalem kilka razy go włozyc i wylozyc i nic dalej bark odczytu. Zastanawia mnie tylko czy jest potrzebna jakas specjalna srubka do tego aby ten dysk przykrecic bo miejsce jest. W pudelku nie bylo nic prucz samego dysku i wydaje mi sie ze potrzebna jest jakas specjalna srubka do tego. Osobiscie mialem kilka srubek od obudowy kompa ktore wchodzily idealnie ale nie pomogalo to nic dysk dalej nie chodził. Jestem do dyspozycji jak trzeba bedzie to wysle zdjecia, screany prosze pytac. Z góry dzięki

 
Link to post
Share on other sites

Ale jaki model tego laptopa, jakie CPU i czy wspiera SSD NVMe? 

 

Strike śrubka nie jest potrzebna do działa SSD M.2, ona zapobiega wypadnięciu SSD z złącza M.2, ja tam na szybko czasem taśma przyklejam... 

 

Ps, sam dystans na 80mm jest? 


pps. śróbka której szukasz, to prawdopodobnie śrubka M2 × 3mm (M2 × L3) z płaską główką (typ Philips), no chyba że producent zastosował coś oryginalnego... 

Link to post
Share on other sites

Ale jaki model tego laptopa, jakie CPU i czy wspiera SSD NVMe? 

 

Strike śrubka nie jest potrzebna do działa SSD M.2, ona zapobiega wypadnięciu SSD z złącza M.2, ja tam na szybko czasem taśma przyklejam... 

 

Ps, sam dystans na 80mm jest? 

pps. śróbka której szukasz, to prawdopodobnie śrubka M2 × 3mm (M2 × L3) z płaską główką (typ Philips), no chyba że producent zastosował coś oryginalnego... 

Procesor to I5-6300Q

ASUS GL552VW-CN019T-8

Czy wspiera to nie mam pojęcia, bo jestem zielony w te klocki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...