Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Bezprzewodowe słuchawki - czy muszą być gaming'owe

słuchawki bezprzewodowe bluetooth

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 klop92

klop92
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 13 styczeń 2020 - 16:29

Witam,

Moje pytanie czy muszę pchać się w typowo gamingowe słuchawki jak na przykład Corsair HS70 czy mogę pozwolić sobie na zakup Sony WH-XB900N i cieszyć się zarówno przyjemnym graniem jak i normalnym wyglądem wychodząc na miasto? One się czymś różnią jeśli chodzi o kompatybilność z grami?? (mikrofon to różnica którą dostrzegam xD)

Pytam gdyż aktualnie mam mega tanie słuchawki (pchełki) i nie da się na nich odtwarzać dźwięków w grach

Dzięki za pomoc

• 0

#2 slo1q

slo1q
  • Ultimate Grammar Nazi

• 941 postów
  • Miejscowość:Tarnów

Napisano 13 styczeń 2020 - 22:52

Mikrofon będzie porównywalny, chociaż w typowych bezprzewodówkach BT będzie on zbierał więcej szumu z otoczenia.

No i największy wróg gracza, czyli opóźnienia. Każde słuchawki BT będą miały opóźnienia wielokrotnie większe, niż gejmingowe słuchawki pokroju właśnie HS70 czy G533.

• 0

#3 klop92

klop92
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 13 styczeń 2020 - 23:37

Dzięki za odpowiedź, gram raczej dla siebie gry typu wiedźmin czy tomb raider. Moje pytanie czy mogę napotkać jakieś problemy w ogóle z odtworzeniem dźwięku jak w przypadku moich aktualnych słuchawek funcl w1 które w ogóle nie chcą odtwarzać dźwięku w grach.. Youtube itp Bez problemu, temat dla mnie obcy nie mam pojęcia czemu jest problem
  • 0

#4 slo1q

slo1q
  • Ultimate Grammar Nazi

• 941 postów
  • Miejscowość:Tarnów

Napisano 14 styczeń 2020 - 13:59

Jest jakaś głupkowata sprawa z W10 i słuchawkami BT.

Często właśnie nie ma w grach dźwięku,

Rozwiązaniem, które pomogło w dwóch napotkanych przeze mnie przypadkach, było:
Urządzenia do nagrywania - zakładka "komunikacja" - zaznacz "nic nie rób".

Opcjonalnie w ogóle wyłącz w urządzeniach do nagrywania mikrofon w tych słuchawkach.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, bezprzewodowe, bluetooth

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych