Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pamięci RAM GALAX HOF DDR4-4000 CL19 32G 4x8GB

DDR4 KFA2 GALAX G.SKILL B-DIE BDIE SAMSUNG CL 32GB RAM

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 hereticspirit

hereticspirit
  • Nowicjusz

  • 24 postów

Napisano 12 styczeń 2020 - 18:10

Do sprzedania rewelacyjne pamięci GALAX HOF 4000 MHz OC Lab Edition 4x8 GB

http://www.galax.com...g-8g-2-c19.html

 

Unikatowe pamięci kierowane do osób które z największą pieczołowitością podchodzą do swoich maszyn, pasjonaci, entuzjaści i prawdziwi wyjadacze to ludzie, którzy mając świadomość z jakim produktem mamy tutaj styczność, reagują powiększeniem źrenić, a niejednokrotnie palpitacją serca sugerującą - TO JEST TO, TEGO POTRZEBUJĘ !

 

Co wyróżnia sprzedawane pamięci na tle innych produktów jakie można dostać na rynku?

 

GALAX to marka znana z ukierunkowania na overclocking w tym ekstremalny. Co za tym idzie produkty GALAX cechują się absolutnie najwyższą jakością.

KAŻDY moduł pamięci GALAX HOF na 10 warstowywm PCB jest ręcznie selekcjonowany przez mistrza overclockingu spod szyldu GALAX czyli samego Mad Tse.

Co więcej sprzedawane moduły przeszły dodatkową selekcję spośród kilku kompletów.

Biały kruk to słowo klucz, gdyż mowa tutaj o topie topu przez co najciężej dostępnych modułach B-Die praktycznie niedostępnych na rynku.

 

Pamięci projektowane konkretnie w celu bicia rekordów oraz wyciskania możliwie największej wydajności. Elita overclockerów takich jak Splave, Xtreme Addict, Mad Tse (mistrz GALAX LAB), Der8auer , Kingpin etc. chętnie sięga po produkty GALAX HOF, gdyż tam gdzie znaczenie mają nawet najdrobniejsze szczegóły, mówimy o zwycięstwie albo jego braku.

 

Jakie korzyści niosą za sobą pamięci z wysokich binów B-Die dla grona entuzjastów?

 

W połączeniu z wiedzą oraz odpowiednią platformą (Z370 / Z390 / X570 / X99 / X299 / TRX40 ) pozwalają na znaczne zwiększenie wydajności całej platformy. Należy pamiętać o tym, jak ważne są aspekty wydajnościowe w korelacji CPU do podsystemu pamięci (uncore / mesh) oraz samych pamięci.

 

Przysłowiowe "wklepać profil XMP i do przodu" - nie wystarczy. Realnie mało który CPU jest w stanie pracować z tak wysokimi wartościami XMP. Dlatego najlepsza możliwa droga to ręczne ustawianie taktowań, napięć oraz czasów dostępu (w tym timingi drugiego i trzeciego rzędu) w celu optymalnego dobrania najlepszych możliwych ustawień dla danej platformy.

 

Im wyższy bin B-Die tym lepsze możliwości w kontekście tego ile możemy wycisnąć z IMC procesora. Lepsze pamięci pozwalają wycisnąć z siebie więcej przy zachowaniu niższych napięć oraz temperatur. Na B-Die warto nie przekraczać wartości 45C w celu utrzymania najlepszej możliwej stabilności. Dodatkowo warto mieć na uwadze fakt, że lepsze pamięci pozwalają również uzyskiwać wydajniejsze wartości przy zachowaniu niższych napięć VCCIO oraz System Agent. Kolejnym atutem jest jeszcze większa kompatybilność z płytami głównymi. W aspektach bardzo solidnego overclockingu, wszystko ma znaczenie. Taka mała podpowiedź dlaczego różne kości pamięci na B-Die dostać można w szerokim wachlarzu cenowym.

Pamiętać należy jednak również o tym, że IMC procesora oraz możliwości jakie zapewnia płyta główna, odgrywają tutaj równie ogromne znaczenie. Tam gdzie bardzo liczą się nawet ułamki procentowe, selekty oraz topowe komponenty to prawdziwe asy w rękawie.

 

http://www.galax.com...g-8g-2-c19.html

 

Sprzęt kierowany TYLKO i WYŁĄCZNIE do osób które cenią jakość i oczekują od sprzętu najwięcej. W wypadku takich komponentów nie ma mowy o tym by trafił w ręce kogoś kto będzie marnował ich potencjał, także zanim zdecydujesz się na kupno napisz do mnie wiadomość. Wtedy określimy czy mamy pole do współpracy.

Jestem pasjonatem i człowiekiem, który nadzwyczaj dba o sprzęt co przekłada się również na to, że jest dla mnie niezmiernie ważne w jakie ręce trafi.

Jeżeli zatem szukasz pamięci najlepszych z najlepszych i od najlepszych z najlepszych, lepiej trafić nie mogłeś.

 

Cena kup teraz 1797 zł 

 

link do aukcji -> https://allegro.pl/o...x8gb-8799877985

 

515 999 949

 


Extreme Hardware Team


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: DDR4, KFA2, GALAX, G.SKILL, B-DIE, BDIE, SAMSUNG, CL, 32GB, RAM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych