Skocz do zawartości

x99 5960x DDR4 wycena całości lub sztuk


Recommended Posts

Witam - przymiarka do sprzedaży mojej starej platformy:

1- core i7 5960x 8 rdzeni - full box 

2- asus x99 rampage v extreme - full box (jedyna wada - zatrzask)

3- ddr4 hyperX fury black 4x8gb 2400 15-15-15 - full box

 

Kilkanaście fotek tych podzespołów pod adresem:

https://ibb.co/album/crqvMF

 

Sprzęty sprzedaje z powodu przesiadki na nową platformę z390.

Procek - w pełni sprawny - całe życie chłodzony wodą - był ustawiony na 4GHz. Pełen box czyli - procesor, pudełko, papiery instrukcje. Oczywiście już bez gwarancji.

Płyta - pełen box z kompletem wyposażenia - pudła, kable, papiery, panele, zaślepki, anteny itp. Ma jedyną wadę - ułamany motylek od zatrzasku slotu nr 1 pci-e. Zatrzask jest sprawny - zatrzaskuję i trzyma kartę, tak jak powinien, ale dźwignia jest po prostu teraz krótsza. Nie przyklejałem tego motylka i widać go na zdjęciu. Także już po gwarancji.

Pamięci - typowy zestaw 32GB 4x8 2400MHz 15-15-15 1,2V z pomiarami temperatur w programach info. Plusem ich jest to, że nie podwyższają napięcia na VCCIO oraz VCCSA. U mnie działały bez problemu na 2666 14-14-14.

 

Teraz kwestia wyceny.

Wstępnie chyba powinienem dostać za to wszystko około 2500zł.

Na alledrogo płyty są nawet ciut poniżej 1000zł, ale wystarczy zobaczyć, że nie są kompletne.

Procki koło 1100-1500, a ram hmmm ciężko powiedzieć, bo takiego nie widziałem, ale pewnie koło 400-500zł.

Jakieś wskazówki cenowe ? 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...