Skocz do zawartości

RX 5700 czy jednak coś z obozu zielonych


Recommended Posts

no własnie systematycznie wymieniam:

 

- AMD Ryzen 3600

- Gigabyte B450 Aorus Elite

- Geforce GTX 970

- 16GB RAM 2133 MHz

- Thermaltake smart se 630W

- 3x SSD 512GB Crucial

https://youtu.be/RuJeJbarc7A?t=274

tylko biorąc radona z ryzenem w dx11 musisz sie liczyć z narzutem nawet do skrajnych typu

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites

a co z obecnym jest nie tak ? No chyba że musi być gold albo silver ? bo mój ma 87% Bronze

 

Co do monitora to mam 

 

Acer ED322QRPbmiipx 32 cale 144MHz FullHD LED

 

Jeżeli wybrał byś 5700 XT to ta karta potrafi w grach spokojnie wciągnąć 270/300 W a wiadomo, że zasilacz tym dłużej popracuje i jest cichszy im większy zapas "mocy" mu zostawimy. 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli wybrał byś 5700 XT to ta karta potrafi w grach spokojnie wciągnąć 270/300 W a wiadomo, że zasilacz tym dłużej popracuje i jest cichszy im większy zapas "mocy" mu zostawimy. 

Bez przesady, 630W to już jest spory zapas mocy ;), przecież ta karta będzie mniej pobierała od rx'a 580.

Link to post
Share on other sites

 

 

bierz nvidie mam 2 kompy w domu. Na RX470 a drugi na RTX2070. Ostatnio na RX470 nie mogę paru gier odpalić... I tak od dłuższego czasu.. Zainwestuj w to co działa 

Miałem bardzo dużo rxów(radoenów) i nie miałem z  rządną grą problemu :) 

Link to post
Share on other sites

Ja rozumiem, iż można napisać wiele na temat kart zarówno zielonych jak i czerwonych odnośnie wydajności, obsługi RT, sterowników itp itd ale jeżeli widzę powielane po raz tysięczny teksty typu:
"kumpel kumpla kiedyś miał i mu nie działało" lub "W internecie piszą, że nie działa to nie bierz" to mnie krew zalewa...

R9 390x, RX 580, RX 590 teraz 5700 XT i żadnym problemów. Nie namawiam nikogo na karty od AMD bo idealne nie są wiadomo ale jeżeli już proponujemy bądź odradzamy jakąkolwiek kartę uwarunkujmy to nieco bardzo przekonywującymi argumentami niżeli "AMD nie działa bierz RTX". 

Link to post
Share on other sites

No ok, jest trochę kalibracji, ale nie powiedziałbym, że: "sterowniki są mega problematyczne". Gdyby były tak mega problematyczne, to każdy by kupił rtx'a. U mnie każda gra śmiga na maksa w HD, także nie widzę tu problematyczności, tym bardziej mega. 

Dokładnie bo o problemach z AMD najczęściej piszą posiadacze nv którzy nie mieli nigdy nic wspólnego z tym sprzętem. Mam po kilka kart od zielonych i czerwonych i w każdej coś działało "z d00py" więc pisanie o problemach programowych to jest ściema...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...