Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[S] Klawiatura bezprzewodowa Apple Magic Keyboard Space Grey - BCM!

apple klawiatura klawiatura bezprzewodowa keyboard magic keyboard space grey macbook mac

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pawbuk6

pawbuk6
  • Dyskutant

• 214 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 08 styczeń 2020 - 19:38

WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE!

Sprzedaję UŻYWANĄ klawiaturę bezprzewodową

Apple Magic Keyboard w kolorze space grey

Klawiatura jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Była używana z Macbookiem Air - nie było z nią żadnych problemów. 
Nigdy nie została zalana, regularnie czyszczona.

Na jednym ładowaniu wytrzymywała u mnie nawet kilka miesięcy.

Sprzedaję pełen zestaw sklepowy - oryginalne pudełko, oryginalny kabel USB - Lighting do ładowania.
Klawiaturę kupiłem 19 września 2018 w sklepie morele.net - jestem jej pierwszym właścicielem.

Sprzedaję, ponieważ muszę przejść całkowicie na laptopa.

W skład zestawu wchodzi:

- klawiatura Apple Magic Keyboard Space Grey
- oryginalny kabel USB - Lighting
- komplet oryginalnych folii oraz opakowanie
- instrukcje
- dowód zakupu

opblsW3.jpg?1

IlCc1tO.jpg?1

PROJECT PAWBUK      Intel i5 3570K @4.3GHz + Corsair H100i + 2x Thermaltake Riing 12 Red // Asrock Z77 Extreme4 // Corsair Vengeance 4x4GB 1600MHz // Gigabyte GeForce GTX1070 G1 Gaming // 2x Crucial MX200 500GB // EVGA SuperNova NEX650G // NZXT S340 Red

Monitor: LG 29UB65-P 29 cali // Myszka: Steelseries Rival // Mouse bungee: Roccat Apuri // Podkładka pod myszkę: Natec Genesis M12 Maxi // Klawiatura: Corsair Strafe RGB MX Red // Słuchawki: Encore Rockmaster OE // DAC: Fiio E07K Andes

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: apple, klawiatura, klawiatura bezprzewodowa, keyboard, magic keyboard, space grey, macbook, mac

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych