Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Głośny wentylator

wentylator głośny cooler procesor

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 DawiduuU

DawiduuU
  • Amator

• 68 postów

Napisano 06 styczeń 2020 - 23:42

Witam . Złożyłem nowy komputer kilka dni temu i podczas włączenia jakiejkolwiek gry , nawet jeśli jest to od razu po włączeniu komputera cooler od procesora bardzo głośno chodzi az do momentu wyłączenia gry. Wtedy automatycznie działa cicho. Czy to wina po prostu fabrycznego coolera czy możliwe że ja coś źle zainstalwoałem.

Podzespoły

Intel core i3 9100f z fabrycznym chłodzeniem

msi radeon rx 570 4gb armor

asrock b365 pro 4

silentium pc vero l2 500w

16 gb ram balistix sport 2666mhz

Wiatrak działa na najwyzszych obrotach od razu po włączeniu jakiejkolwiek gry gdy wykorzystanie procesora jest powyżej 25% nawet jeśli temperatury są w normie i po wyłączeniu gdy obciązenie spada do 0-5% automatycznie działa na najniższych obrotach. Czego to może być wina?

Użytkownik DawiduuU edytował ten post 06 styczeń 2020 - 23:43

• 0

#2 MacPiston

MacPiston
  • Gaduła

• 298 postów

Napisano 07 styczeń 2020 - 14:58

Sprawdź jakie temperatury osiąga procesor podczas kiedy chłodzenie się drze ale po stockowym chłodzeniu Intela można oczekiwać wszystkiego oprócz kultury pracy i wydajności.

• 0

Spec:

AMD R7 2700 @4.0, Asus X370-A, 16GB Corsair Vengeance LED @2866, Szrotbajt RX590, XFX XTR 550W, Corsair SPEC-04 TG

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wentylator, głośny, cooler, procesor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych