Skocz do zawartości

[S] Acer Nitro 5 (Core i7, SSD)


Recommended Posts

Witam.

Mam na sprzedaż laptopa Acer Nitro 5 o następującej specyfikacji:

 

Procesor: Intel Core i7 7700HQ @ 2.8 - 3.8 GHz (4 rdzenie/8 wątków)

Pamięć RAM: 8 GB DDR4 @ 2133 MHz (drugi slot wolny)

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1050 @ 4 GB GDDR5 128-bit

Dysk SSD: Samsung 860 EVO 250 GB M.2.

Dysk HDD: -

System: Windows 10 Home 64-bit

 

Link do aukcji w serwisie Allegro: https://allegro.pl/oferta/acer-nitro-5-i7-7700hq-gtx-1050-8-gb-ssd-fhd-8824990750

 

Link do większej ilości zdjęć: https://mega.nz/#!q4YTRKSL!Fu7e6limmZI-_PShA2V8Z8dBs_hR6hXiT80iHPzjMKo

 

Pierwszy właściciel, kupiłem go 24 stycznia 2018 r. (właściwie koniec gwarancji, ale jeszcze trwa). Sprzęt głównie dedykowany do gier. Sprzęt wygląda świetnie po tych niecałych 2 latach użytkowania. Znajdą się pojedyncze ryski, jednakże ogólnie stan bardzo dobry. Klawiatura i touchpad niewytarte. Niedawno był przedmuchany, posiada 2 wentylatory, podczas gry obudowa nie nagrzewa się. Odłożyłem go jeszcze w październiku, kiedy to przesiadłem się na komputer stacjonarny. Nigdy nie był naprawiany, nigdy mnie nie zawiódł. Dysk SSD świetnie się w nim sprawdza, ewentualnie mógłbym dorzucić oryginalnego WD Blue 5400 rpm o pojemności 1 TB na życzenie. Bateria trzyma w okolicach 4 godzin - wiadomo, zależy co się robi. Matryca - matowy IPS o rozdzielczości 1920x1080 px. Laptop ma 15 cali.

 

Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail [email protected], bądź poprzez wiadomość Allegro. Zapraszam i pozdrawiam.

 

Cena: 2 200 zł (+ 20 zł przesyłka)

Edytowane przez viper277
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...