Skocz do zawartości

Problem z płatnym antywirusem


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez 40rozbojnik,

Recommended Posts

Witam, kupiłem w dobrej cene avasta, wszystko jest ok ale zauwazyłem jeden problem.. gdy jest włączony i uruchomie menadzera zadan pokazuje sie i znika po sekundzie :o gdy go wylącze to dziala bez problemu, co jest przyczyną ?

 

Napisz do [email protected] lub https://trybawaryjny.pl/ .

Zaznacz że masz płatny i pomoc dosyć szybko uzyskasz.

Edytowane przez PawelQ
Link to post
Share on other sites

Napisz do [email protected] lub https://trybawaryjny.pl/ .

Zaznacz że masz płatny i pomoc dosyć szybko uzyskasz.

Chyba źle mnie zrozumiałeś, avast nie znika tylko menadzer zadan, a jak wylacze avasta to jest ok

 

Szkoda kasy na płatnego avasta :rotfl:

W dobrej cenie był prawie za grosze, a ja tam prawie wcale nie pobieram i mało korzystam wiec brałem co najtańsze byle było.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Stara rada z anglojęzycznego forum - ten sam problem był z Windowsem 8:

 

 

If you register C:\Windows\system32\taskmgr.exe as an exception in Behaviour Shield, the problem goes away and Task Manager works again.

 

Czyli na polski - dodać C:\Windows\system32\taskmgr.exe jako wyjątek w "Behaviour Shield" (nie wiem jak toto się nazywa po polsku).

 

Swoją drogą polecam przeskanować system Malwareybytes Antimalware i AdwCleanrerem - możliwe że masz infekcję a avaścik nawet w wersji płatnej sobie z tym nie radzi i tylko blokuje Menedżer Zadań.

Edytowane przez 40rozbojnik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Stara rada z anglojęzycznego forum - ten sam problem był z Windowsem 8:

 

 

Czyli na polski - dodać C:\Windows\system32\taskmgr.exe jako wyjątek w "Behaviour Shield" (nie wiem jak toto się nazywa po polsku).

No własnie mam też win8, dodałem i nadal to samo :/

 

Edit: dodałem kilka razy i już jest wszystko ok, dziękuję bardzo za pomoc!

 

Edit2: skanowałem wszystkim już i pousuwalem co trzeba było, kupiłem z tego względu że wszedłem kilka dni temu na steam a tam vac ban :o byłem w ogromnym szoku... jakiś syf musiałem mieć na pc a już z tego nie korzystam mało w co gram jedynie bf i konto fajnie utrzymane poszło do piachu... 

Edytowane przez kuba10010
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...