Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Modyfikacje obecnego zestawu. Staruszek ze strychu :)

i7 gtx970 stary karta graficzna modernizacja tanim kosztem.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 srubson22

srubson22
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 05 styczeń 2020 - 14:22

Hej. Ostatnio dokopałem się do starego kompa kupionego gdzieś w ferworze licytacji komorniczej jednej z lokalnych firm:P Po rocznym leżeniu na strychu, postanowiłem go w końcu odpalić, komputer posiada następującą specyfikacje: 

8mey7aybpkxz_t.jpg

Zasilacz to SilentiumPC Vero L2 600W (SPC165). Kupiłem go oóglnie z monitorem YAMA  i oryginalnym systemem Windows 8.1 za 460 zł brutto dodatkowo ( xD )  Czy z tego zestawu niedużym kosztem idzie zrobić jakiś sprzęcik do pogrania w miare świeższe tytuły ? Co tu można podmienić/zmodernizować oprócz klasycznego kręcenia procka i grafiki ? 

Dzięki serdecznie za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam Przem.

Użytkownik srubson22 edytował ten post 05 styczeń 2020 - 14:24

• 0

#2 MiK

MiK
  • Mangosjep.

• 7196 postów
  • Miejscowość:Tarnów

Napisano 05 styczeń 2020 - 14:28

Po pierwsze dlaczego FSB (bus speed) ma 101.98MHz. Powinno być ok 100 +/- 0,2 MHz.

Ale przecież to całkiem sprawny komp do grania. Aby odczuć różnicę trzeba by wydać min 1000zł na grafikę (nową). Do tego pasowałoby podkręcić procesor. 

Podkręcony 970 jest trochę wolniejszy od RX 580. Nie uwzględniając ilości v ram. 

Użytkownik MiK edytował ten post 05 styczeń 2020 - 14:30

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: i7, gtx970, stary, karta graficzna, modernizacja, tanim kosztem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych