Skocz do zawartości

[500-1000 zł] Telefon dla taty - szybki & dobry aparat


Recommended Posts

Witam,

 

Chciałbym kupić mojemu tacie nowy smartphone bo już nie mogę patrzeć jak ciężko się porusza po swoim telefonie z przed dekady. default_smile.png Przede wszystkim musi być szybki, wydajny i mieć dobry aparat jak na swoją cenę

 

- Budżet to od 500 zł do 1000 zł

- Kolor czarny lub przynajmniej, aby był ciemny.

- System android, intuicyjny interfejs tato ma 62 lata może się pogubić.

- Wielkość telefonu to tak od 5,2 do 6,2 cala, aby nie był wielkoludem tatko nie ma tak wielkich rąk

- Fajnie by było gdyby nagrywał filmy w 4k, a już na pewno w FULL HD i robił dobre zdjęcia.

- Bateria przynajmniej 1-2 dni aby trzymała.

 

Ja znalazłem np. taki:

Motorola Moto G7 Power czarny

https://www.ceneo.pl/76071449#tab=spec

Może coś z Huwaweiów ?

Bardzo proszę o pomoc tatko liczy na Was, bardzo dziękuje za wszelakie propozycje :)

Link to post
Share on other sites

Może coś z Huawei? Mate 20 Lite albo jak znajdziesz w tej cenie to P30 Lite. Wiemy wszyscy że Huawei z serii Lite to nie są najlepsze telefony, ale myślę, że dla Twojego taty wystarczy. Bateria i aparaty jak najbardziej okej. Jeżeli nie będzie 100 aplikacji to będzie płynnie działać. 

Link to post
Share on other sites

Dla matuli zakupiłem ostatnio Xiaomi mi note 8T 4/64 i jest bardzo zadowolona, szczególnie z aparatu i czasu pracy na baterii. Jednak dla niej to był bardzo duży przeskok technologiczny bo przesiadła się z archaicznej Lumi 635. 

 

Dodam, że też szukałem telefonu do 1000 zł z naciskiem na 800 zł. 

 

ps.

Raczej Twój tata nie posiada mniejszych rąk od mojej matuli :) 

Dodam jeszcze, że matula ma 66 lat :) 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Xiaomi Redmi 8 , Honor 8x, Huawei Mate 20 lite, Motorola One Action,. To są fajne fony. Mam Honora 8x ,żona ma Mate 20 lite , jesteśmy zadowoleni, zdjęcia super ale w dobrym oświetleniu, nocne to zależy, raz wychodzą ładnie raz tak sobie, ale te w normalnym dziennym oświetleniu to super .

Link to post
Share on other sites

Jak znajdę to wrzucę zdjęcia lasu na automacie z 8X - tragedia . Ale umówmy się z w trybie manual jest dobry. Co caloksztaltem plasuje plasuje powyżej mate 20 lite Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Edit. Brak mu tylko szybkiego ładowania ale I tak w 2h mamy pełny wiec jest dobrze Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...