Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Sposob przechowywania procesora

procesor magazynowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 skylake

skylake
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 04 styczeń 2020 - 17:02

Witam mam problem odnośnie procesora który zakupiłem a właściwie czekam na dostarczenie go do paczkomatu. Problem polega na tym że teraz z racji 6 stycznia, przesyłka z procesorem czeka jeszcze w paczkomacie nadawcy i prawdopodobnie dopiero we wtorek zostanie przekazana dalej a u mnie będzie na środę. Stąd moje pytanie czy nic się nie stanie z procesorem przez tyle dni. Jak wiadomo paczkomaty nie są w żaden sposób podgrzewane?? procek zapakowany w dużą ilość folii bąbelkowej.

• 0

;) 

#2 PatrykT

PatrykT
  • misterT.design

• 3366 postów
  • Miejscowość:Karczew

Napisano 04 styczeń 2020 - 19:34

Możesz spać spokojnie, temperatury nie zrobią krzywdy prockowi. Bardziej bym się obawiał o to czy kurierzy nie postanowią pograć w piłkę czy kosza paczką  8-)

• 2

i7 5960X/Asus RVE/Evga ddr4 ram/GTX 1080 Ti/LiteOn NVME SSD RAID0/Bq DP PRO 850w/TJ-07/AIM SC808/DT 770 Pro 80Ohm/AOC Q32279VWF/SteelSeries Apex/Steel Series Rival/ LC by Bitspower

MrT Design                                         Profesjonalny delid Intel cpu

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: procesor, magazynowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych