Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

chciałem podpytać czy ktoś dokonywał zakupy na https://telefonium.pl/ ??

 

Na pierwszy rzut oka sklep wygląda normalnie, jednak po bliższym przyjrzeniu się nabrałem wątpliwości. Mianowicie:

- mają znacząco niższe ceny, niż gdzie indziej,

- dane kontaktowe na stronie są ubogie/praktycznie zerowe,

- adres do zwrotu, to adres inny niż ten w CEIDG, adres innego podmiotu (chyba, że już nie funkcjonuje, ale i to ciężko stwierdzić),

- w CEIDG niby podmiot o tym NIP istnieje od 1995 do dziś, jednak kody jakimi się posługuje nie pasują do sprzedaży detalicznej/online elektroniki

- opinii o sklepie w sieci też garstka

- historia strony www (Archive.org) pokazuje, że wcześniej byli z siedzibą (do 2018) w Łodzi, teraz Reda.

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie miałem styczności z tym sklepem , nigdy też nie miałem problemów i nie naciąłem się na przekręt bo zawsze wybieram sprawdzone sklepy (morele agito komputronik x-kom )

 

Strasznie powolna strona nie wzbudzająca zaufania. Ja nie ryzykowałbym tam zakupu.

Link to post
Share on other sites

Trafiłem na ich ofertę przypadkiem na nokaucie. Zawsze gdy widzę atrakcyjną ofertę od nieznanego mi podmiotu, to włącza mi się tryb inwigilacji :)

Jeśli to lipa, to może ktoś trafi na ten temat zanim dokona tam zakupu. Może też jestem w błędzie. Jednak możliwość dokonania u nich zakupy wyłącznie poprzez przelew, to kolejny z powodów aby ich omijać.

Link to post
Share on other sites

Płatności: przelew na konto prywatne. Dzięki temu bezpośrednio sponsorujesz "właściciela" sklepu.

 

Działalność: Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych - zakupione telefony będą pozłacane, bądź wysadzane kamieniami, tak więc się opłaca.

 

Firma ma siedzibę w Redzie, telefon stacjonarny jest z Poznania, a mógłby być na Kajmanach.

 

Wnioski sobie wyciągnij.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...