Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zegarek GPS dla dziecka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 maczynski

maczynski
  • Amator

• 65 postów
  • Miejscowość:Poznań

Napisano 03 styczeń 2020 - 12:23

Czy możecie podpowiedzieć, czy jest sens kupowania zegarka GPS dla dziecka? I jeśli tak to jaki model? Np. KLUG ma zegarki wodoszczelne, które działają pod aplikacje rodzica gdzie można ustawić geo ogrodzenie, słyszeć otoczenie, a nawet robić zdjęcia zdalnie z otoczenia. Bajerów sporo. Pytanie tylko, czy taki zegarek jest sens kupić? 

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10605 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 03 styczeń 2020 - 14:10

Moim zdaniem nie warto i nie ma sensu, ale to ty jesteś rodzicem i znasz swoje dziecko.

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 Prolog2

Prolog2
  • Dyskutant

• 211 postów
  • Miejscowość:Katowice

Napisano 22 styczeń 2020 - 12:51

Są takie zegarki specjalne dla dzieci, Garett Kids Smile jest GPS to zobaczysz trasę dziecka czy gdzie tam aktualnie wagaruje :P

Z funkcji:

• Budzik
  • Notatki głosowe
  • Monitorowanie aktywności
  • Krokomierz
  • Funkcja zestawu głośnomówiącego
  • Lokalizator opaski

Użytkownik Prolog2 edytował ten post 22 styczeń 2020 - 12:52

• 0

Nie lubię polityki proszę mnie w nią nie mieszać ;)

#4 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10605 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 22 styczeń 2020 - 17:37

Nie jestem przeciwnikiem postępu, ale zaufanie w kontaktach ze swoim dzieckiem, powinno się jednak trochę inaczej budować. Jeżeli dzieciak będzie cię chciał wyrolować, to mimo dziesięciu GPS-ów to zrobi...

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#5 szymanowski

szymanowski
  • Nowicjusz

• 16 postów
  • Miejscowość:Katowice

Napisano 03 luty 2020 - 15:38

Tu nie chodzi o to czy nas wyroluje, czy nie, bo starsze dzieci i tak znajdą sposób. I faktycznie trzeba dbać o zaufanie. Ale raczej taki zegarek sprawdzi się przy mniejszym dziecku. My taki zegarek kupiliśmy naszej 8 latce kiedy chciała zacząć chodzić sama do i ze szkoły. Droga była prosta, ale strach pozostawał. Pamiętam jak żona się denerwowała czy dotarła do szkoły. Wtedy znalazłem model Klug GPS KT04 i kupiłem, bo był dość tani. Na aplikacji widzieliśmy czy młoda dotarła do szkoły i jak wracała to widać była, że idzie, a nie gdzieś przepadła. Młoda czuła się samodzielna a my spokojni. I o to w tym chodzi. 

Użytkownik szymanowski edytował ten post 03 luty 2020 - 15:39

• 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych