Skocz do zawartości

Klawiatura | przytrzymanie klawisza,przerywanie |


Recommended Posts

Witam.

 

Mam klawiaturę Genesis Rhod 600 (https://pl.genesis-zone.com/produkt/rhod-600-rgb). Problem jest taki że przyciskam klawisz powiedzmy tab w grze,np Dota 2, wyświetla mi tabelę i zamiast trzymać ją,żeby nie znikła to ona znika i pojawia się,w sensie miga,LOL to samo.Gram sobie teraz w Raymana Legends chcę ruszyć strzałką -> to on mi rusza i puszcza,w sensie klikam i puszcza klawisz,dopiero kliknę shift jako speed i dopiero działa,bohater rusza z miejsca,a nie ruszy zatrzymie się,chce przesunąć rzecz w tej grze to trzeba przytrzymać by obiekt obrócić,przytrzymuje q/e i idzie,puszcza,idzie,puszcza.Gram w gre gdzie buduję przedmiot klawiszem j,trzymając go,to trzymię klika i puszcza.Tak samo mam czasem bo wybudzeniu kompa klawiatura mi źle działa,pisze i albo mi klawisze gubi,albo są podwójne w sensie klikam raz spacje pisząc to mi klika podwójną,klikam np. ó ,dowolna polska litera to czasem nie działa.Dopiero odłączenie USB klawiatury od PC działa,problem rozwiązuje z tym pisaniem,lecz przy grze jest to samo i nie mogę grać,masakra...

Co ciekawe i dziwne,to powiedzmy chce tyldę dać ~ ,to klikam shift lewy+tylda i nic nie pojawia się,lecz gdy przycisnę ponownie po tej akcji to pojawia mi się ~` (te dwa razem).

 

Klawiaturę przedmuchałem,śmietki itp wyleciały,nie jem nad klawiaturą,nie piję jedynie to lekki kurz jest między klawiszami.Raz czy dwa mi spadła.Jak rozwiązać ten problem...

Edytowane przez kociulek55a
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...