Skocz do zawartości

mechanik do gier do 300z-350z


Recommended Posts

Witam.
Nie mam specjalnych wymogów co do tej klawiatury. Przez 3 lata miałem Razer BlackWidow Tournament Edition Stealth 2014 i jakiś czas temu pojawił sie chattering na klawiszu S co nie było jeszcze końcem świata, a w grach tym bardziej to nie przeszkadza, ale ostatnio czasami już w ogóle nie rejestruje mi wciśnięcia tego klawisza. Nie wiem czy kupować coś podobnego do tego Razera czy może nawet drugą taka samą bo w sumie jest w porządku chociaż to mój pierwszy mechanik, więc wiadomo że wrażenia pozytywne po przesiadce z membranowej. Zależy mi tylko w sumie na szybkim czasie reakcji i z tego co poczytałem o switach to chyba w takim razie czerwone/srebrne ? Ostatnio też gdzieś przeczytałem że zielone od razera(przynajmniej te starsze) są wzorowane na Cherry MX Blues które podobno są bardziej stworzone do pisania? Nie wiem jaki w tym sens skoro Razer teoretycznie robi sprzęt gamingowy ale może nie ma to aż takiego znaczenia...

Link to post
Share on other sites

Czyli 3 lata i klawiatura zepsuta...

A kiedyś prosta klawiatura Chicony za 12 zl działała 6 lat bez problemu...

Ja wyznaję prostą zasadę - Jak coś mi nawali po krótkim czasie (3 lata to na klawiaturę krótki czas...) to omijam taką firmę z daleka !

Kup mechanika ale z nisko profilowanymi klawiszami - to zdecydowanie przydaje się w grach.

Wybór na rynku jest dosyć spory.

Jak nie używasz bloku numerycznego to do grania najlepsza jest bez tego bloku.

Link to post
Share on other sites

Czyli 3 lata i klawiatura zepsuta...

A kiedyś prosta klawiatura Chicony za 12 zl działała 6 lat bez problemu...

Ja wyznaję prostą zasadę - Jak coś mi nawali po krótkim czasie (3 lata to na klawiaturę krótki czas...) to omijam taką firmę z daleka !

Kup mechanika ale z nisko profilowanymi klawiszami - to zdecydowanie przydaje się w grach.

Wybór na rynku jest dosyć spory.

Jak nie używasz bloku numerycznego to do grania najlepsza jest bez tego bloku.

Ostatecznie zdecyduję sie chyba na HyperX Alloy FPS RGB Kailh Silver Speed

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...