Skocz do zawartości

Apple iPad Air 2 64GB! WiFi+Cellular LTE bdb stan, okazyjna cena


Recommended Posts

Tak jak w tytule, mam do zaoferowania świetnego iPada Air 2 w wersji WiFi+Cellular, o pojemności dysku aż 64GB!

Sprzęt jest w świetnej kondycji wizualnej, naturalnie bez blokady iCloud - jestem zalogowany tam na swoje konto, po sprzedaży oczywiście wyloguję się i przywróce sprzęt do ustawień fabrycznych.
 
iPad jest w wersji Cellular, co oznacza, że z internetu możemy korzystać (poza WiFi oczywiście) przez internet mobilny z karty SIM.
Do iPada oczywiście dokładam pudełko.
 
Kondycja wizualna - tył idealny, bez rys, wgniotek, skaz, szyba wyświetlacza w stanie db - ryski na powłoce oleofobowej, można je usunąć usuwając całą powłokę, ja tego nie robiłem, oraz delikatne zbicie na prawej krawędzi, zbicie jest pod kątem prostym do ekranu, w normalnym użyciu wygląda jak cieniutka rysa, na pewno nie będzie postępować, na życzenie mogę zrobić fotkę gdzie będzie uwydatnione - ale ciężko je uwydatnić na zdjęciach - jest mało widoczne :)
 
Sprzęt jest też w doskonałym stanie technicznym, każdy element po prostu działa, od dotyku, przez wyświetlacz, moduł LTE kamery, przyciski, głośniki, mikrofony, na interfejsach WiFi, BlueTooth i komórkowym kończąc. 
 
Pragnę również zaznaczyć, że w tym modelu bardzo mocny nacisk położono na głośniki, audio charakteryzuje świetna barwa, wysoka głośność i przede wszystkim, mięsiste (jak na urządzenie tych wymiarów) tony niskie - polecam do filmów, audiobooków/podcastów jak i muzyki.
 
m6UU7n7.jpg
 
Zdjęcia:
 


8EPzJPp.jpg
sLvswu5.jpg
48lOmvy.jpg
K0NCivi.jpg
4QrQsdm.jpg
IDenUTS.jpg
mD2Hm39.jpg



Kartka:


QEVuH6C.jpg



Sprzęt jest bardzo zadbany, jestem wielkim pasjonatem sprzętu Apple, a ten iPad jest moim prywatnym iPadem.
 
 
Cena: 700PLN, w przypadku zakupu przed Nowym Rokiem: 640PLN :P
 

iPada mogę dowieźć na terenie Warszawy, wysyłka: kurier/paczkomaty.
Pozdrawiam :)


Sprzedane, do zamknięcia 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...