Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pomoc w wybraniu wentylatorów

pomoc wybraniu wentylatorów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 applesxxq

applesxxq
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 29 grudzień 2019 - 13:31

Witam,
Chciałbym nieco obniżyć temperatury komputera gdyż niestety nie mam możliwości zostawić obudowy z otwartymi "drzwiami" ponieważ posiadam 3 koty w mieszkaniu tak więc, jak w tytule, chciałbym się poradzić jakie wentylatory będą pasowały oraz dobrze się sprawowały w komputerze do którego specyfikacje zamieszczam poniżej. Wentylatory nie muszą wiązać butów ani świecić w kolorze tęczy, po prostu mają dobrze działać smile.gif. Póki co mam zamontowane stokowe 3 wentylatory (2x przód, 1x tył) które były w obudowie. Oraz bardzo bym prosił o mały "instruktaż" gdzie je podłączyć gdyż jedyne co mi wiadomo to, że obudowa ma możliwość zamontowania maksymalnie 6 wentylatorów aczkolwiek ponoć posiada ona tylko 5 wtyczek także o co w tym chodzi ?

AMD Ryzen 5 1600X 4 GHz
SilentiumPC Fera 3 120mm
MSI Radeon RX 570 8GB ARMOR OC 8GB GDDR5
Ballistix Sport LT, DDR4, 2 x 4 GB,2666MHz
ASRock AB350M-HDV
Zasilacz SilentiumPC Vero L2 500W
Toshiba 1TB 7200obr. 64MB P300 OEM
Dysk SSD Crucial BX500 120GB SATA3
SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black
Windows 10 Home PL 64bit

Z góry dziękuje za odpowiedź.

• 0

#2 choleryk65

choleryk65
  • Maniak

• 2120 postów

Napisano 29 grudzień 2019 - 15:19

Dołóż jeden wentylator 140mm na topie, zaraz nad chłodzeniem CPU. Ewentualnie dodatkowo wymień 120-kę wylotową na coś wydajniejszego. Chodzi o to, żeby w miarę szybko pozbyć się nagrzanego powietrza. Te dwa wlotowe powinny wystarczyć.
  • 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc, wybraniu, wentylatorów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych